Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

Zobacz biznes z perspektywy jutra

Świat biznesu i technologii ciągle ulega zmianom, ewoluuje przez co każdy przedsiębiorca musi myśleć „do przodu”. Razem z nami popatrz w przyszłość i sprawdź co widać na horyzoncie. Weź udział w X. Konferencji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet „Be Open”, która odbędzie się 31 maja w Centrum Konferencyjnym Muranów. Zobacz, jak wygląda biznes z perspektywy jutra!


X Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet organizowana jest przede wszystkim
z myślą o Polkach, które działają nieszablonowo. Kobietach otwartych na nowe znajomości, niebojących się ryzyka i akceptujących rozwój technologii. Przedsiębiorczyń jutra. W czasie konferencji prelegenci opowiedzą jak ich zdaniem może zmienić się otaczającą nas wszystkich rzeczywistość.
Ważnym krokiem ku lepszej i pewnej przyszłości będzie sesja Be The Change "BE OPEN", podczas której wystąpią m.in. Paula Rettinger i Eliza Kugler. Prelegentki podzielą się niezwykłymi przeżyciami, które odmieniły ich życie. Po tej części konferencji odbędą się 3 równoległe seminaria warsztatowe do wyboru dotyczące zarządzania, storytellingu w praktyce i strategii wprowadzenia nowego produktu na rynek. Te pierwsze pozwolą spojrzeć na nasz biznes z zupełnie innej perspektywy, drugie podadzą narzędzia, dzięki którym opowiadając swoją historię łatwiej będzie przyciągnąć większą liczbę odbiorców. Natomiast ostatnie przybliżą mechanizmy sprzedaży produktów. Zajęcia poprowadzą: Marek Staniszewski, Krzysztof Jankowski, Agnieszka Grostal oraz Ola Więcka.

Zaplanuj swoją przyszłość!

Jednym z podstawowych elementów kształtowania przyszłości jest uważna obserwacja teraźniejszości, o której szczegółowo opowie Julia Izmałkowska. Podczas tego wystąpienia poznamy także podstawy innowacyjnego przedsiębiorstwa przyszłości. Natomiast o tym, jak radzić sobie ze zmianami powie Marek Staniszewski, który wyjaśni dlaczego warto być otwartym, elastycznym i szybko reagować na sygnały płynące z otoczenia, zamiast powtarzać wypracowane schematy i rozwiązania. Podczas tego spotkania poznamy walory przemyślanej improwizacji.


Siła to rodzaj żeński

Improwizacją bywają niekiedy inwestycje w startupy. O tym, dlaczego warto i należy wspierać kobiece biznesy opowie Kinga Nowakowska, CEO Black Swan Fund. Zaprezentuje ona także obraz Anielic Biznesu – ich role, strategie i działania. Uzupełnieniem tego spotkania będzie wystąpienie Justyny Pokojskiej, która zapozna nas z wynikami diagnozy przedsiębiorczych kobiet pt. „Zawód Prezeska”. Odpowie na pytania, jak prezeski, kobiety będące właścicielkami firm, kształtują relacje w związkach, jak dzielą się obowiązkami z partnerami/mężami oraz jak ich partnerzy życiowi odbierają ich sukces.

Biznes jutra

Podczas konferencji poznamy biznes przyszłości, czyli otwarte modele biznesu. Dodatkowo, wraz z profesorem Bolesławem Rokiem będziemy szukać pozytywnego wpływu na jakość
i styl życia, czy też wzorców produkcji i konsumpcji w poszczególnych modelach.
Zwrócimy także uwagę na zmiany, jakie zaszły w profilu klientów. Zastanowimy się, co każdy przedsiębiorca powinien wiedzieć o swoich odbiorcach oraz poznamy ważne aspekty gromadzenia i skutecznego wykorzystywania danych w celach marketingowych, które przedstawi Dawid Prokopowicz.

Musimy jednak pamiętać, że rozwój biznesu czy technologii niesie ze sobą także negatywne efekty, które stanowią duże wyzwanie dla społeczeństwa przyszłości. Aleksandra Przegalińska zastanowi się nad etycznymi, psychologicznymi i społecznymi konsekwencjami rozwoju, zwłaszcza stosowania sztucznej inteligencji oraz otworzy debatę dotyczącą przyszłości technologii i naszych wyobrażeń.

Co więcej, podczas konferencji każda z uczestniczek będzie mogła skorzystać z indywidualnych konsultacji z obszaru wykorzystania narzędzi internetowych do rozwoju swojej firmy, prowadzonych przez ekspertów Internetowych Rewolucji Google!

Szczegółowy plan X. Konferencji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet można znaleźć na stronie:
https://evenea.pl/imprezy/konferencje/warszawa/x-konferencja-sieci-przedsiebiorczych-kobiet-be-open-153395/

Serdecznie zapraszamy!

Katarzyna Wierzbowska i Dorota Czekaj

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Ruszają studia coachingu stylu życia. Sprawdziliśmy, co o takich kierunkach myślą pracodawcy
0 0Pomysł na intratny biznes: lumpeks. Ciucholandy przeżywają właśnie drugą młodość
DZIEJE SIĘ 0 0Wzrost płacy minimalnej to fatalna wiadomość dla wynajmujących mieszkania. "Wyższe płace zjedzą rachunki"
0 0Niższy PIT od października już pewny. Skorzysta 25 mln osób, ale jest jeden haczyk
0 0Polacy wymyślili świetną apkę, która ubierze cię, jak gwiazdę serialu. Atakują nowy, odległy rynek
0 0Krótka ławka trenera Morawieckiego. Nowy minister finansów debiutował jeszcze u Tuska
0 0Do kogo trafiają pieniądze z PFN? Detektyw ujawnia sztuczki na "wyprowadzanie środków"
0 0Smartfona powinniśmy używać co najmniej 25 lat. Ten raport jest zatrważający