Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

Bądź sobą także w biznesie! Już 22 listopada obędzie się XI Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

Bądź sobą także w biznesie! Serdecznie zapraszamy na koljeną, XI już Konferencję Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Tym razem spotykamy się pod hasłem „Be Yourself”. Razem z Wami, przedsiębiorczyniami z całej Polski porozmawiamy o tym jak pozostać sobą i być wiarygodną w biznesie, w dobie dynamicznie rozwijających się technologii i szybko zmieniającej się rzeczywistości. Czekamy na Was juz 22 listopada w Centrum Konferencyjnym Muranów w Muzeum Polin.Na uczestniczki Konferencji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet po raz kolejny czeka duża dawka motywacji, wiedzy i inspiracji. Motywem przewodnim najbliższej, XI już odsłony wydarzenia jest hasło „Be Yourself”. Współczesna przedsiębiorczyni mierzy się z wyzwaniem ciągłego poznawania wielu różnorodnych nowych dziedzin i umiejętności: od znajomości nowinek technologicznych i branżowych po kompetencje miękkie związane z samorozwojem
i zarządzaniem zespołem. W pogoni za dynamicznie zmieniającymi się trendami nie trudno stracić z pola widzenia własną autentyczność, która może być najważniejszym wyróżnikiem działalności firmy. Ekspertki ze świata biznesu i mediów porozmawiają o tym jak z sukcesem prowadzić przedsiębiorstwo, budować silną markę osobistą i jednocześnie pozostać sobą w czasach, gdy nowe narzędzia przekazu silniej niż kiedykolwiek stwarzają pokusę kreacji.


- Innowacyjność i efektywność w biznesie to bardzo ważne wartości, ale tym co najbardziej stanowi o sile przedsiębiorcy jest jego autentyczność. Chodzi przede wszystkim o to być sobą, wierzyć w siebie i konsekwentnie dążyć do tego, co dla nas ważne. Takie podejście
z całą pewnością procentuje – buduje zaufanie klientów, którzy bez trudu wyczuwają nieszczerość przekazu. Chcemy przekonać uczestniczki naszej konferencji, że z własnej autentyczności możemy uczynić prawdziwy atut. To właśnie dzięki niej nasza działalność staje się unikalna na rynku – podkreśla Katarzyna Wierzbowska, Prezeska Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet.
Duża dawka inspiracji w jednym miejscu
Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet to wydarzenie, które za każdym razem (wiosną i jesienią) gromadzi około 500 uczestników z całej Polski. Każda z dotychczasowych odsłon wydarzenia składa się z części networkingowej oraz inspirujących wykładów i paneli dyskusyjnych, skupionych wokół różnych motywów przewodnich. Tak będzie i tym razem.


O tym jak być sobą w biznesie opowiedzą m.in.: Ralph Talmont (TEDxWarsaw), Joanna Malinowska-Parzydło (Personal Brand Institute), Marek Kapturkiewicz (Innovation Nest), Izabela Makosz (Time for BusinessTV) oraz Renia Depciuch (ReniaYoga). Natomiast w ramach sesji BE THE CHANGE swoimi historiami o woltach w życiu osobistym i zawodowym podzielą się między innymi Antonina Samecka (Risk Made In Warsaw), Marta Bradshaw (Eataway) czy pisarka Małgorzata Kalicińska, autorka serii nad Rozlewskiem.
Przedsiębiorczynie, które dodatkowo zapiszą się na seminaria odbywające się w ramach konferencji, będą miały także możliwość udziału w 3 spotkaniach: „The art of pitching”, „Zbuduj swoją własną markę, która zrobi wrażenie” oraz zajęciach „Jak prowadzić działania promocyjne w Internecie z głową, czyli tak żeby przynosiły efekty" przygotowanych przez ekspertów Internetowych Rewolucji Google, którzy poprowadzą również indywidualne konsultacje.


Zapisy na konferencję, program wydarzenia oraz dodatkowe informacje dostępne są pod adresem: http://www.siecprzedsiebiorczychkobiet.pl/konferencje/

Wydarzenie realizowane jest w partnerstwie m.in. z Citi Handlowy, Miastem Stołecznym Warszawa i Google Internetowe Rewolucje.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Ruszają studia coachingu stylu życia. Sprawdziliśmy, co o takich kierunkach myślą pracodawcy
0 0Pomysł na intratny biznes: lumpeks. Ciucholandy przeżywają właśnie drugą młodość
DZIEJE SIĘ 0 0Wzrost płacy minimalnej to fatalna wiadomość dla wynajmujących mieszkania. "Wyższe płace zjedzą rachunki"
0 0Niższy PIT od października już pewny. Skorzysta 25 mln osób, ale jest jeden haczyk
0 0Polacy wymyślili świetną apkę, która ubierze cię, jak gwiazdę serialu. Atakują nowy, odległy rynek
0 0Krótka ławka trenera Morawieckiego. Nowy minister finansów debiutował jeszcze u Tuska
0 0Do kogo trafiają pieniądze z PFN? Detektyw ujawnia sztuczki na "wyprowadzanie środków"
0 0Smartfona powinniśmy używać co najmniej 25 lat. Ten raport jest zatrważający