O autorze
StartUp Hub Poland (SHP) jest fundacją non-for-profit powołaną w 2012 roku w celu tworzenia międzynarodowego środowiska specjalistów, wynalazców i pionierów innowacyjnego biznesu w Polsce. Fundacja tworzy warunki dla największych talentów inżynieryjnych i biznesowych z regionu Europy Środowo-Wschodniej do zbudowania silnego teamu, weryfikacji założeń biznesowych i technologicznych, by inspirujące projekty przekształcać w dobrze zorganizowane przedsiębiorstwa walczące o globalne rynki. Razem z NCBiR oraz Giza Polish Ventures Fundacja organizuje kapitał zalążkowy (do 6mln złotych) dla wynalazców z zagranicy chcących wystartować w Polsce oraz Polaków-emigrantów rozważających powrót do kraju.

Interesujesz się inwestycjami w innowacyjne projekty? Rozwojem sektora startupowego i funduszy VC zarówno w Polsce jak i w krajach Europy Środkowo-Wschodniej? Branżą nowych technologii i wiedzą z dziedziny zakładania własnego startupu, komercjalizacji badań i rozwoju biznesu? Czytaj o nas w InnPoland!

HackathonBridge: 2. edycja

Zapoczątkowany w 2014 roku przez Michała Boni, członka Parlamentu Europejskiego konkurs HackatonBridge to projekt, którego celem jest integracja młodych (poniżej 35lat), kreatywnych ludzi z Polski, Ukrainy i Mołdawii, aby umożliwić im stworzenie międzynarodowych zespołów i aby innowacyjne projekty nad którymi aktualnie indywidualnie pracują mogli wprowadzić w życie.


Pod okiem specjalnie wybranych mentorów zespoły utworzone z uczestników będą pracować nad rozwojem projektów, aby miały jak największe szanse uzyskać wsparcie finansowe gwarantowane przez sponsorów konkursu. Podczas finału jury wybierze najlepsze projekty naukowe, biznesowe, kulturalne i społeczne, które łącznie dostaną grant w wysokości 45 000EUR. Warunkiem udziału w konkursie jest stworzenie zespołu, którego członkowie pochodzić będą z co najmniej dwóch krajów (Polska, Ukraina, Mołdawia) i będą poniżej 35 roku życia.

Podczas trwania konkursu uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach nt Zarządzania Projektami organizowanych w 3 krajach (PL, UA, MD).

Organizatorzy: Fundacja Svichado, Startup Hub Poland, iHUB Kyiv, WannaBiz, Fundacja Nasz Wybór, Fundacja Solidarności Międzynarodowej.

Zapraszamy do aplikacji osoby, które pracują nad ciekawymi projektami naukowymi, biznesowymi, społecznymi i kulturalnymi a także osoby, które chciałyby dołączyć się do istniejących już zespołów i uczestniczyć w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań!

Więcej informacji na stronie: www.hackatonbridge.com

Konkurs przeprowadzony jest dzięki wsparciu finansowemu partnerów:
Orange Polska, Fundacja PZU Polska, UPC Polska, Microsoft Polska i Ukraina, Bank Polski, Samsung Polska, Bergman Engineering.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Wciąż dość powszechnym jest przeświadczenie o tym, że multitasking przynosi korzyści, szczególnie w zakresie naszej produktywności. Jak natomiast wskazują autorzy książki "Umysł Lidera" jest to przeświadczenie błędne.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Za oknem męczą nas mordercze upały, a w Vertigo Green Energy próbujemy po raz kolejny dopasować naszą strategię do zastanych warunków prawnych, które zmieniają się jak w kalejdoskopie.

Marta KarpińskaMarta Karpińska

Spółka Good Safe otrzymała milion złotych od Funduszu SPINAKER alfa finansującego projekt, którego istotą jest możliwość cyfrowego zapisu postanowień różnego rodzaju dokumentów.