O autorze
StartUp Hub Poland (SHP) jest fundacją non-for-profit powołaną w 2012 roku w celu tworzenia międzynarodowego środowiska specjalistów, wynalazców i pionierów innowacyjnego biznesu w Polsce. Fundacja tworzy warunki dla największych talentów inżynieryjnych i biznesowych z regionu Europy Środowo-Wschodniej do zbudowania silnego teamu, weryfikacji założeń biznesowych i technologicznych, by inspirujące projekty przekształcać w dobrze zorganizowane przedsiębiorstwa walczące o globalne rynki. Razem z NCBiR oraz Giza Polish Ventures Fundacja organizuje kapitał zalążkowy (do 6mln złotych) dla wynalazców z zagranicy chcących wystartować w Polsce oraz Polaków-emigrantów rozważających powrót do kraju.

Interesujesz się inwestycjami w innowacyjne projekty? Rozwojem sektora startupowego i funduszy VC zarówno w Polsce jak i w krajach Europy Środkowo-Wschodniej? Branżą nowych technologii i wiedzą z dziedziny zakładania własnego startupu, komercjalizacji badań i rozwoju biznesu? Czytaj o nas w InnPoland!

HackathonBridge: 2. edycja

Zapoczątkowany w 2014 roku przez Michała Boni, członka Parlamentu Europejskiego konkurs HackatonBridge to projekt, którego celem jest integracja młodych (poniżej 35lat), kreatywnych ludzi z Polski, Ukrainy i Mołdawii, aby umożliwić im stworzenie międzynarodowych zespołów i aby innowacyjne projekty nad którymi aktualnie indywidualnie pracują mogli wprowadzić w życie.


Pod okiem specjalnie wybranych mentorów zespoły utworzone z uczestników będą pracować nad rozwojem projektów, aby miały jak największe szanse uzyskać wsparcie finansowe gwarantowane przez sponsorów konkursu. Podczas finału jury wybierze najlepsze projekty naukowe, biznesowe, kulturalne i społeczne, które łącznie dostaną grant w wysokości 45 000EUR. Warunkiem udziału w konkursie jest stworzenie zespołu, którego członkowie pochodzić będą z co najmniej dwóch krajów (Polska, Ukraina, Mołdawia) i będą poniżej 35 roku życia.

Podczas trwania konkursu uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach nt Zarządzania Projektami organizowanych w 3 krajach (PL, UA, MD).

Organizatorzy: Fundacja Svichado, Startup Hub Poland, iHUB Kyiv, WannaBiz, Fundacja Nasz Wybór, Fundacja Solidarności Międzynarodowej.

Zapraszamy do aplikacji osoby, które pracują nad ciekawymi projektami naukowymi, biznesowymi, społecznymi i kulturalnymi a także osoby, które chciałyby dołączyć się do istniejących już zespołów i uczestniczyć w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań!

Więcej informacji na stronie: www.hackatonbridge.com

Konkurs przeprowadzony jest dzięki wsparciu finansowemu partnerów:
Orange Polska, Fundacja PZU Polska, UPC Polska, Microsoft Polska i Ukraina, Bank Polski, Samsung Polska, Bergman Engineering.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
DZIEJE SIĘ 0 0Chcesz bojkotować Turcję za agresję na Kurdów? "To dla nich bolesne jak ukąszenia komara"
0 0Geniusz czystego zła. Twórcy "Billions" zrobią serial o niesławnym założycielu Ubera
0 0"Prywatne firmy nie powinny cenzurować polityków". Mark Zuckerberg popiera Twittera
0 0Twój szef cię nienawidzi? Nie musisz się zwalniać. Oto co powinieneś zrobić
0 0Ważny rejestr, o którym mało kto mówi. Jeśli się nie wpiszesz, wlepią ci gigantyczną karę
BIZNES 0 0Wymyślił, że będzie przynosił korpoludkom książki. "Znikają w 5 minut. Ludzie się na nie rzucają"
0 0Oto dziejowa sprawiedliwość. Ofiara naciągnęła na kasę internetowego oszusta
0 0Nie obserwujecie nas jeszcze na Instagramie? Będziecie zaskoczeni, co tam się wyprawia
0 0Tak zachowasz produktywność, gdy pracujesz zdalnie (a tak naprawdę wcale tego nie chcesz)
0 0Nobel z ekonomii trafił w dobre ręce. Ci ludzie pomogli 5 milionom dzieci
0 0Zdobywca Nagrody Nobla: Nie oszukujmy się, nie skolonizujemy egzoplanet
KARIERA 0 0Rzuciła pracę programistki, żeby opiekować się cudzymi kotami. I świetnie na tym wyszła