O autorze
Poznaj nasze działania w zakresie planowania, zakupu i optymalizacji mediów.

Niski budżet na marketing? TO NIE JEST PROBLEM

Wiele firm boryka się z problemem nadmiernych wydatków na narzędzia dla marketera - ogólne wydatki na abonamenty tych narzędzi. Czy jest możliwość zmniejszyć te koszty? Czy te koszta są konieczne? Czy można znaleźć jakieś rozwiązanie, które będzie tańsze, a może nawet darmowe - a przyniesie podobny efekt? Otóż TAK! Możesz znaleźć wiele tanich narzędzi, które w zupełności wystarczą dla Twojego biznesu, a zaoszczędzone środki będziesz mógł lepiej spożytkować.


1. Unsplash

Obecnie każda firma stosując marketing korzysta z materiałów graficznych. Aby były one najwyższej jakości niesie to ze sobą ogromne koszta - ale czy zawsze? Znakomitym rozwiązaniem jest UNSPLASH - ogromna baza zdjęć, a co najważniejsze darmowa. Zdjęcia są wykonane w doskonałej jakości i można je wykorzystać to przeprowadzenia kampanii. Sama platforma jest bardzo prosta w obsłudze. Wszystko zależy od tego jakiego zdjęcia szukamy - wystarczy prawidłowo sformułować zapytanie i voilà - mamy to, czego potrzebujemy.


2. Todoist

Masz problem z organizacją zadań - zapomnisz czasem o wystawieniu faktury lub wysłaniu raportu? A może jesteś świetnie zorganizowaną osobą i chcesz wiedzieć co danego dnia wykonać w odpowiedniej kolejności? A może po prostu chcesz mieć jakąś "przypominajkę" co musisz zrobić za jakiś czas. Todoist będzie dla Ciebie świetnym rozwiązaniem. Narzędzie przydatne dla dużych jak i mniejszych firm. Pozwala na dodanie zadania w przeciągu zaledwie kilku sekund. Dzięki liście zadań Twoja praca będzie lepiej zorganizowana, a zaoszczędzony czas będziesz mógł spożytkować w inny sposób.


3. HotJar

Jeśli posiadasz stronę internetową warto rozważyć proste i skuteczne rozwiązanie, dzięki któremu będziesz mógł obserwować ruchy użytkowników na Twojej stronie. HotJar umożliwia nagranie sesji każdej wizyty. Taką sesję możesz obejrzeć i sprawdzić jak zachowuje się odbiorca - przy czym się zatrzymuje, w którym momencie opuszcza stronę, co najbardziej zwraca jego uwagę. Proste i skuteczne rozwiązanie, które po analizie wielu sesji pozwoli zoptymalizować witrynę tak by przynosiła jak najwięcej korzyści.4. Canva

PowerPoint Ci nie wystarcza? Liczba szablonów jest zbyt mała? A może szukasz czegoś bardziej spektakularnego? Skorzystaj z Canvy! Dzięki tej platformie w prosty sposób stworzysz zarówno rozbudowane prezentacje, jak i stworzysz różnego rodzaju grafiki. Oczywiście nie zastąpi ona grafika, jednak daje wiele możliwości które możesz w prosty sposób wykorzystać do przygotowania niesztampowych prezentacji na potrzebny firmy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Polacy wymyślili świetną apkę, która ubierze cię, jak gwiazdę serialu. Atakują nowy, odległy rynek
0 0Krótka ławka trenera Morawieckiego. Nowy minister finansów debiutował jeszcze u Tuska
0 0Do kogo trafiają pieniądze z PFN? Detektyw ujawnia sztuczki na "wyprowadzanie środków"
0 0Smartfona powinniśmy używać co najmniej 25 lat. Ten raport jest zatrważający
0 0"Znaleźli lukę w systemie". Atak na rafinerie obnażył słabe punkty ich zabezpieczeń
0 0"Ktoś dobrze wybrał cel". Uderzenie w saudyjską ropę zaboli cały świat, również nas
NAUKA 0 0Polacy szykują inspirowaną glonami rewolucję w medycynie. Właśnie dostali na to 21 mln zł
0 0Rząd chce wiedzieć, gdzie jeździsz i za ile. Dane z Ubera i Bolta przejmą służby
KARIERA 0 0Rozwój osobisty może zniszczyć człowieka. "Obudził się we mnie wewnętrzny krytyk na sterydach"
0 0W tych światowych miastach żyje się najlepiej. Znalazło się też miejsce dla Warszawy