O autorze
Poznaj nasze działania w zakresie planowania, zakupu i optymalizacji mediów.

Niski budżet na marketing? TO NIE JEST PROBLEM

Wiele firm boryka się z problemem nadmiernych wydatków na narzędzia dla marketera - ogólne wydatki na abonamenty tych narzędzi. Czy jest możliwość zmniejszyć te koszty? Czy te koszta są konieczne? Czy można znaleźć jakieś rozwiązanie, które będzie tańsze, a może nawet darmowe - a przyniesie podobny efekt? Otóż TAK! Możesz znaleźć wiele tanich narzędzi, które w zupełności wystarczą dla Twojego biznesu, a zaoszczędzone środki będziesz mógł lepiej spożytkować.


1. Unsplash

Obecnie każda firma stosując marketing korzysta z materiałów graficznych. Aby były one najwyższej jakości niesie to ze sobą ogromne koszta - ale czy zawsze? Znakomitym rozwiązaniem jest UNSPLASH - ogromna baza zdjęć, a co najważniejsze darmowa. Zdjęcia są wykonane w doskonałej jakości i można je wykorzystać to przeprowadzenia kampanii. Sama platforma jest bardzo prosta w obsłudze. Wszystko zależy od tego jakiego zdjęcia szukamy - wystarczy prawidłowo sformułować zapytanie i voilà - mamy to, czego potrzebujemy.


2. Todoist

Masz problem z organizacją zadań - zapomnisz czasem o wystawieniu faktury lub wysłaniu raportu? A może jesteś świetnie zorganizowaną osobą i chcesz wiedzieć co danego dnia wykonać w odpowiedniej kolejności? A może po prostu chcesz mieć jakąś "przypominajkę" co musisz zrobić za jakiś czas. Todoist będzie dla Ciebie świetnym rozwiązaniem. Narzędzie przydatne dla dużych jak i mniejszych firm. Pozwala na dodanie zadania w przeciągu zaledwie kilku sekund. Dzięki liście zadań Twoja praca będzie lepiej zorganizowana, a zaoszczędzony czas będziesz mógł spożytkować w inny sposób.


3. HotJar

Jeśli posiadasz stronę internetową warto rozważyć proste i skuteczne rozwiązanie, dzięki któremu będziesz mógł obserwować ruchy użytkowników na Twojej stronie. HotJar umożliwia nagranie sesji każdej wizyty. Taką sesję możesz obejrzeć i sprawdzić jak zachowuje się odbiorca - przy czym się zatrzymuje, w którym momencie opuszcza stronę, co najbardziej zwraca jego uwagę. Proste i skuteczne rozwiązanie, które po analizie wielu sesji pozwoli zoptymalizować witrynę tak by przynosiła jak najwięcej korzyści.4. Canva

PowerPoint Ci nie wystarcza? Liczba szablonów jest zbyt mała? A może szukasz czegoś bardziej spektakularnego? Skorzystaj z Canvy! Dzięki tej platformie w prosty sposób stworzysz zarówno rozbudowane prezentacje, jak i stworzysz różnego rodzaju grafiki. Oczywiście nie zastąpi ona grafika, jednak daje wiele możliwości które możesz w prosty sposób wykorzystać do przygotowania niesztampowych prezentacji na potrzebny firmy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Aaron Sorkin – amerykański dramaturg, scenarzysta, reżyser i producent filmowy i telewizyjny – przekonuje, że jeśli nie masz w swojej opowieści takich słów jak „ale”, „jednak”, „z wyjątkiem”, „poza”, „tymczasem”, to nie stworzysz dobrej historii. Jeśli nie masz właśnie takich słów funkcyjnych, to nie masz też dobrej narracji do swojej prezentacji.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Całkiem niedawno rozpoczął się nowy rok 2019. Jaki był poprzedni dla mnie i mojej firmy? Odpowiem obiektywnie i szczerze. Dobry. Z dumą mogę powiedzieć, że cały czas rośniemy, notujemy zyski, a pracy nie brakuje. Jest to zasługa kilku składowych. Po pierwsze wzrastającej świadomości co do sektora odnawialnych źródeł energii.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.