O autorze
Poznaj nasze działania w zakresie planowania, zakupu i optymalizacji mediów.

Niski budżet na marketing? TO NIE JEST PROBLEM

Wiele firm boryka się z problemem nadmiernych wydatków na narzędzia dla marketera - ogólne wydatki na abonamenty tych narzędzi. Czy jest możliwość zmniejszyć te koszty? Czy te koszta są konieczne? Czy można znaleźć jakieś rozwiązanie, które będzie tańsze, a może nawet darmowe - a przyniesie podobny efekt? Otóż TAK! Możesz znaleźć wiele tanich narzędzi, które w zupełności wystarczą dla Twojego biznesu, a zaoszczędzone środki będziesz mógł lepiej spożytkować.


1. Unsplash

Obecnie każda firma stosując marketing korzysta z materiałów graficznych. Aby były one najwyższej jakości niesie to ze sobą ogromne koszta - ale czy zawsze? Znakomitym rozwiązaniem jest UNSPLASH - ogromna baza zdjęć, a co najważniejsze darmowa. Zdjęcia są wykonane w doskonałej jakości i można je wykorzystać to przeprowadzenia kampanii. Sama platforma jest bardzo prosta w obsłudze. Wszystko zależy od tego jakiego zdjęcia szukamy - wystarczy prawidłowo sformułować zapytanie i voilà - mamy to, czego potrzebujemy.


2. Todoist

Masz problem z organizacją zadań - zapomnisz czasem o wystawieniu faktury lub wysłaniu raportu? A może jesteś świetnie zorganizowaną osobą i chcesz wiedzieć co danego dnia wykonać w odpowiedniej kolejności? A może po prostu chcesz mieć jakąś "przypominajkę" co musisz zrobić za jakiś czas. Todoist będzie dla Ciebie świetnym rozwiązaniem. Narzędzie przydatne dla dużych jak i mniejszych firm. Pozwala na dodanie zadania w przeciągu zaledwie kilku sekund. Dzięki liście zadań Twoja praca będzie lepiej zorganizowana, a zaoszczędzony czas będziesz mógł spożytkować w inny sposób.


3. HotJar

Jeśli posiadasz stronę internetową warto rozważyć proste i skuteczne rozwiązanie, dzięki któremu będziesz mógł obserwować ruchy użytkowników na Twojej stronie. HotJar umożliwia nagranie sesji każdej wizyty. Taką sesję możesz obejrzeć i sprawdzić jak zachowuje się odbiorca - przy czym się zatrzymuje, w którym momencie opuszcza stronę, co najbardziej zwraca jego uwagę. Proste i skuteczne rozwiązanie, które po analizie wielu sesji pozwoli zoptymalizować witrynę tak by przynosiła jak najwięcej korzyści.4. Canva

PowerPoint Ci nie wystarcza? Liczba szablonów jest zbyt mała? A może szukasz czegoś bardziej spektakularnego? Skorzystaj z Canvy! Dzięki tej platformie w prosty sposób stworzysz zarówno rozbudowane prezentacje, jak i stworzysz różnego rodzaju grafiki. Oczywiście nie zastąpi ona grafika, jednak daje wiele możliwości które możesz w prosty sposób wykorzystać do przygotowania niesztampowych prezentacji na potrzebny firmy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Unia Europejska zgodnie ustanowiła ramy umożliwiające karanie za dokonanie cyberataków zagrażających poszczególnym państwom.

Anna SzubertAnna Szubert

1 czerwca w Hali Expo w Łodzi odbędzie się siódma edycja pokazu polskich projektantów Marka Wspiera Markę. To wydarzenie wyjatkowe na skalę Polski.

Igor IluninIgor Ilunin

Nasze samochody jeszcze nie jeżdżą samodzielnie. Na pewno też nie latają. Ale postęp technologiczny ostatnich kilku lat jest zadziwiający.