O autorze
Uważam, że nie trzeba być geniuszem, żeby być wprawnym innowatorem.

Jestem współzałożycielem Rokanan - firmy zajmującej się projektowaniem i wdrażaniem produtków na rynek oraz propagnowaniem standardów zarządzania produktami. Jestem współautorem podręcznika „Przewodnik po Ogólnej Teorii Innowacji” oraz założycielem i Product Managerem TeamStormera, aplikacji do zespołowego rozwiazywania problemów.

Jestem też założycielem i prezesem przedstawicielstwa Product Development and Management Association, najstarszej organizacji non profit (1976r) zrzeszającej menadzerów produktów i innowacji

Maja pasją jest sztuka: rysunek, gitara, dobra książka i jazda na deskorolce.

Menadżer produktu jak profesja

Misja PDMA to laczyć innowatorów na świecie
Misja PDMA to laczyć innowatorów na świecie własne
Nareszcie. W ten piątek 28 Czerwca 2019 na Politechnice Warszawskiej odbędzie się pierwsze spotkanie organizowane przez Product Development and Management Association w Polsce. Tematem spotkania będzie: „ Skuteczne zarządzanie produktami w firmie”


Jak będzie wyglądać nasze spotkanie


Tematem przewodnim spotkania będzie tworzenie i rozwój działu produktowego w firmie, tak aby pozwalał on budować trwałą przewagę nad konkurencją poprzez efektywne wdrażanie innowacyjnych produktów i usług na rynek.Będziemy omawiać jaka jest rola kierownika produktu i rozwoju produktów firmie. Zobaczymy jakie metody i dobre praktyki rekomendują menadżerowie , którzy od ponad 40 lat współpracują niekomercyjnie zbierając swoje doświadczenia w ramach PDMA, posłuchamy także historii budowy takiego działu z pierwszej ręki, dzięki uprzejmości specjalistów z firmy Wolters Kluwer
Jest to także okazja, aby poznać jak działa stowarzyszenie Product Development and Management Association, które rozwija i propaguje skuteczne praktyki zarządzania produktami. PDMA zrzesza menadżerów rozwoju produktów i usług, specjalistów badań i rozwoju, naukowców-praktyków oraz firmy i organizacje, dla których innowacje produktowe są ważnym elementem strategii. Poza tym PDMA prowadzi także działalność wydawniczą - jest wydawcą uznanego przez graczy globalnych czasopisma Journal of Product Innovation Management wydaje także książki oraz organizuje wydarzenia, których celem jest szeroko rozumiany rozwój innowacyjności w przyjaznym nie sprzedażowym otoczeniu.

Do kogo adresowane jest wydarzenie

Zapraszamy przede wszystkim
• Dyrektorów działu produktowych, menadżerów rozwoju produktów i usług
• Dyrektorów i specjalistów R&D oraz innowacji
• Menadżerów marketingu, sprzedaży, rozwoju biznesu
• Naukowców interesujących się tematyką innowacji
• Przedsiębiorców i kadrę zarządzającą zainteresowanych rozwojem firm poprzez innowacje i nowe technologieJeśli chcesz poznać szczegółową agendę i dowiedzieć jak się zapisać to zapraszam na stronę stowarzyszenia.


Zapraszamy serdecznie do śledzenia naszych poczynian. Jestem niezmiernie podekscytowany ponieważ od wielu lat staraliśmy sie nieść kaganek oświaty w tematyce zarządzania R&D oraz NPD, nieraz stykając się z brakiem zrozumienia. Teraz mamy ogromne wsparcie oraz możliwość prowadzenia projektów z kolegami z innych krajów, ponieważ PDMA to najstarsza, założona w 1976 roku międzynarodowa organizacja non-profit w tym obszarze. Będziemy realizować misje PDMA próbując tworzyc ekosystem dla rozwoju naprawdę innowacyjnych przedsięwzięć w Polsce i Europie.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Zrobił aplikację, bo chciał pomóc mamie. Okazała się takim hitem, że rzucił pracę i założył firmę
DZIEJE SIĘ 0 0Jak ministerstwo mogło płacić za usługi trolli? Detektyw ujawnia możliwe scenariusze
DZIEJE SIĘ 0 0Przepis PiS-u na bezkarność. Człowiek partii na czele najważniejszego organu kontroli w państwie
BIZNES 0 0Para Polaków zrobiła biznes... na psich głowach. Sprzedają swoje rzeźby na całym świecie
0 0Stoją w kolejkach, kupują buty i sprzedają je drożej. Na parze zarabiają nawet 5 tys. zł