Aplikacja udająca wiatrak hitem, ale wiele osób narzeka. "Na mnie to nie wieje"

Sporo osób dziwi się, że aplikacja pokazująca kręcący się wentylator, nie chłodzi i nie wytwarza podmuchów...
Sporo osób dziwi się, że aplikacja pokazująca kręcący się wentylator, nie chłodzi i nie wytwarza podmuchów... Foto: Konrad Bagiński / INN:Poland
W ostatnich dniach sporą furorę w sklepie z aplikacjami na Androida robi Portable Fun (ponad pół miliona pobrań!). Apka to żart – pokazuje kręcący się wentylator i imituje jego dźwięki. Są jednak osoby, które wzięły ją na serio i marudzą, że to nie działa i nie chłodzi.

Apka faktycznie jest dowcipem dewelopera, ale ten uczciwie zaznacza to w opisie. Dodaje, że kręcący się wiatrak nie chłodzi, bo chłodzić nie może. Większość użytkowników świetnie wyczuła intencje twórcy i dowcipnie komentuje sposób działania aplikacji.

Portable Fun - komentarze użytkowników
– Wkręciło mi palec jak próbowałem wyłączyć i musiałem restartować telefon. Teraz nie mam palca, ale mi chłodno, więc daję 5 – pisze jeden z użytkowników.

– Curka się przeziębiła, ale wiatrak zdrowo po$#@ala – dodaje inny (pisownia prawie oryginalna).

Ale są i tacy, którzy wydają się być poważnie zawiedzeni, że ich telefon nie chłodzi otoczenia wiatraczkiem z ekranu.
W ocenach aplikacji jest całkiem sporo negatywnych wpisów, z komentarzami typu „na mnie to nie wieje, nic a nic to nie działa, tylko dźwięki jakieś okropne”.

W tym sporo po polsku, pisanych w ostatnich dniach. Okazuje się, że upały faktycznie mogą źle wpływać na procesy myślowe, a chęć ochłodzenia się przyjmować niespodziewane formy. Sprawdźcie, jak najlepiej chronić się przed wysokimi temperaturami.
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Podczas ostatniej konferencji Kurs na HR w Gdańsku, Marcin Grzegory z Invest in Pomerania, zadał widowni pytanie, „Kto z Państwa wie coś na temat projektu Invest in Pomerania”. Potem dodał, „Pytam, bo wiem, że nie ma nic gorszego niż opowiadania o rzeczach, które ludzie znają i kojarzą”. Miał rację.

Łukasz DudkoŁukasz Dudko

Odpowiedzi na to pytanie jest tyle, że wystarczyłoby pewnie na grubą książkę, ale skupmy się na dwóch kluczowych błędach: słabej analizie konkurencji oraz nieprzygotowaniu produktu i zespołu. Bez tego ekspansja na rynki zagraniczne nie ma szans.

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Walter Isaacson, w podsumowaniu biografii Leonardo da Vinci, podsuwa nam sporą listę wniosków wynikających z działalności artysty, które można wykorzystać do rozwijania swojej kreatywności.