PARP ogłasza konkurs na „Polski Produkt Przyszłości”

PARP ogłasza konkurs na „Polski Produkt Przyszłości”
PARP ogłasza konkurs na „Polski Produkt Przyszłości” Daniel Foster/http://tnij.org/sfy2xjd/flickr.com CC-BY/http://tnij.org/5v37z43
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła rozpoczęcie konkursu na „Polski Produkt Przyszłości”, który ma szasnę zaistnieć na krajowym rynku. W rywalizacji mogą wziąć udział jednostki naukowe, przedsiębiorcy i konsorcja.


Konkurs ma promować oraz upowszechnić osiągnięcia twórców innowacyjnych rozwiązań., takich jak wyroby i technologie. Rywalizacja odbywa się w 3 kategoriach:

- produkt przyszłości jednostki naukowej,
- produkt przyszłości przedsiębiorcy,
- produkt przyszłości konsorcjum.

Nagroda i wyróżnienia „Polski Produkt Przyszłości” przyznawane są za propozycję nowego, innowacyjnego produktu, jeżeli projekt:

- jest najdalej na etapie prac wdrożeniowych (projekt niewdrożony),

albo

- został wdrożony do produkcji w okresie od 12 do 21 miesięcy przed datą zgłoszenia projektu do konkursu (projekt wdrożony).

Zwycięzcy w konkursie „Polski Produkt Przyszłości” otrzymują statuetkę, dyplom, prawo posługiwania się w korespondencji i promocji znakiem i hasłem „Polski Produkt Przyszłości” oraz wsparcie w jego promocji.

Oprócz powyższych nagród, przyznane zostaną także nagrody specjalne:

- za projekt zgłoszony przez firmę typu spin-off,
- za projekt z branży ICT,
- za projekt w obszarze ekoinnowacji lub w innych obszarach, które zostaną zidentyfikowane w procesie oceny zgłoszonych rozwiązań.

Zgłoszenia można składać do 5 maja. Więcej informacji o konkursie można znaleźć tutaj.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Wciąż dość powszechnym jest przeświadczenie o tym, że multitasking przynosi korzyści, szczególnie w zakresie naszej produktywności. Jak natomiast wskazują autorzy książki "Umysł Lidera" jest to przeświadczenie błędne.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Za oknem męczą nas mordercze upały, a w Vertigo Green Energy próbujemy po raz kolejny dopasować naszą strategię do zastanych warunków prawnych, które zmieniają się jak w kalejdoskopie.

Marta KarpińskaMarta Karpińska

Spółka Good Safe otrzymała milion złotych od Funduszu SPINAKER alfa finansującego projekt, którego istotą jest możliwość cyfrowego zapisu postanowień różnego rodzaju dokumentów.