Legimi wyprzedza Amazona i innych na rynku e-booków. Oferuje czytnik za 1 zł i abonament na nielimitowane czytanie

Legimi wyprzedza Amazona i innych na rynku e-booków. Oferuje czytnik za 1 zł i abonament na nielimitowane czytanie
Legimi wyprzedza Amazona i innych na rynku e-booków. Oferuje czytnik za 1 zł i abonament na nielimitowane czytanie YouTube/ legimi
Firma Legimi wystartowała z zapowiadanym od kilku miesięcy projektem abonamentowego dostępu do swojej bazy e-booków. Do tego dorzucają czytnik za złotówkę. Do tej pory czegoś takiego nie oferował nikt na rynku.


W ramach nowej oferty abonamentowej użytkownik będzie miał dostęp do nielimitowanej liczby książek. W bazie jest ich ponad 12 tys., więc jest co czytać. Żeby dostać jeszcze czytnik za złotówkę konieczne będzie podpisanie dwuletniej umowy, w ramach której trzeba będzie miesięcznie płacić 49,99 zł. Przy czym, przy zakupie w sierpniu koszt ten jest zmniejszony do 44,90 zł. Do tego użytkownik dostanie także etui do czytnika i darmową wysyłkę.

Istnieją także możliwości podpisania umowy na okres roku i sześciu miesięcy. Jednak wtedy czytnik jest droższy i kosztuje odpowiednio 299 zł i 429 zł. Przy czym, dla nie znających oferty Legimi, warto podkreślić, że z abonamentu można korzystać nie tylko na czytniku, ale także na trzech innych urządzeniach. To może być smartfon, tablet, czy kolejny czytnik. Co więcej, Legimi działa na tych urządzeniach jednocześnie, więc z pakietu może korzystać cała rodzina.
Nawet jeśli ktoś nie przepada za e-bookami i woli papierowe wydania książek, to trzeba przyznać, że za tę cenę warto spróbować przekonać się do elektronicznych wersji. To tak naprawdę koszt jednej książki miesięcznie.
Istnieje także opcja kupienia samego czytnika za kwotę 549 zł i dobrania do niego któregoś z wariantów abonamentowych serwisu, np. taki oparty na liczbie stron. Jest on odnawialny co miesiąc i można z niego zrezygnować w dowolnym momencie.

Aplikacja firmy Legimi dostępna jest na urządzeniach z najbardziej powszechnymi systemami: Android, Windows Phone, Windows 8, środowisko iOS. Czytnik, który klient otrzymuje przy zakupie abonamentu obejmuje dwuletnia gwarancja.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
WYWIAD 0 0O nich będzie głośno. Stworzyli pierwszy inteligentny głośnik rozumiejący komendy po polsku
BIZNES 0 0Nigdzie nie uciekniesz przed wyższym ZUS. Po tym tekście zrezygnujesz z przenosin firmy do Czech
NAUKA 0 0Ludzie już planują przeprowadzkę na "Drugą Ziemię". Ekspert wyjaśnia, czy to możliwe
WYWIAD 0 0"Postarzałam się o 5 lat w ciągu roku". Polka skończyła Harvard, wróciła ze świetnym pomysłem na biznes
0 0Rozwiązanie problemu sortowania odpadów mieliśmy 20 lat temu. Teraz może pomóc miastom uniknąć kar
0 0W Polsce powstała "Szkoła Przyszłości". Można używać smartfonów na lekcjach i uprawiać ogródek
0 0Program "Milion Plus" dla szpitali to wyborczy bubel. Jest niczym plaster na krwawiącą tętnicę