Dwa lata muzyki za darmo. Play rozpieszcza abonentów

- Wraz z Tidalem, zapewniamy naszym abonentom bezpłatny, dwuletni streaming muzyki w najwyższej jakości - Bartosz Dobrzyński
- Wraz z Tidalem, zapewniamy naszym abonentom bezpłatny, dwuletni streaming muzyki w najwyższej jakości - Bartosz Dobrzyński Mat. prasowe
Play oferuje swoim przyszłym i obecnym abonentom muzyczną niespodziankę – dwuletnią bezpłatną subskrypcję serwisu muzycznego Tidal, oferującego piosenki w najwyższej jakości wśród serwisów streamingowych. Nie będzie to tylko oferta dla abonentów – klienci na kartę również będą mogli korzystać z kont premium za złotówkę dziennie.


Na konferencji „Muzyka przeszła do Play”, sieć komórkowa przedstawiła swoje plany związane ze współpracą z Tidal, streamingowym serwisem muzycznym w który został zamieniony portal Wimp. Bartosz Dobrzyński, jeden z członków zarządu firmy, pokrótce przedstawił zalety konkurenta takich marek, jak Spotify czy Apple Music.

- To, co wyróżnia Tidal na tle innych, to biblioteka piosenek – jest ich ponad 36 milionów. To około 48 ton płyt CD, bez opakowania. Albo gdyby zgrać ją na taśmę magnetofonową, można by owinąć nią równik kilka razy. Ta aplikacja to również wideo – jest ich 86 tysięcy – opisał Dobrzyński. – Taka ilość muzyki to jednak nie wszystko. Tidal zapewnia możliwość słuchania jej w jakości wyższej od pozostałych serwisów. Dzięki temu można cieszyć się muzyką najlepszej jakości – podsumowuje.
Jak podano w trakcie konferencji, 1,5 miliona z 13 milionów abonentów sieci Play korzysta z usług dodanych na swoich smartfonach. Zainstalowanie Tidala w telefonach na pewno wpłynie na zwiększenie świadomości marki wśród użytkowników.

Gościem specjalnym konferencji był znany muzyk Andrzej Smolik, który opowiadał o potencjale aplikacji streamingowych. – Słyszałem kiedyś o muzyku, który miał 40 tysięcy płyt. Zagracały mu dosłownie cały dom. Teraz taką samą liczbę trzymam w kieszeni – opowiadał. Podkreślił również pozytywne aspekty słuchania w ten sposób, związany z prawami autorskimi. - Z dostępnością i legalnością muzyki jeszcze nigdy nie było tak łatwo. Dzięki takim platformom jak TIDAL odkryłem mnóstwo muzyki, do której nigdy bym nie dotarł – przyznał.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Gdzie są podatki, tam zawsze będzie szara strefa. Tak wygląda "praca na czarno" w Polsce
0 0Podwójna jakość produktów w Europie potwierdzona. Ale to nie Polacy są gorszym sortem
0 0"Zielone kłamstwo" w Polsce. Tak próbują cię nabrać wielkie firmy
0 0Buty i piłki Adidasa polecą w kosmos. Chodzi o coś więcej niż trening dla astronautów
0 0Plan Szwedów: ZERO ofiar śmiertelnych na drogach. Oto czego możemy się od nich nauczyć
0 0Wyniki finansowe Ubera znów nisko pod kreską. Inwestorzy tracą cierpliwość

INNSPIRACJE

0 0Polak rozkręcił świetny biznes w USA. Zdradza, jak radzić sobie z porażką i brakiem motywacji
0 0W sukces tej Polki nikt nie wierzył. Uparła się i stworzyła rewolucyjny krem antysmogowy
0 0Ujawniają kulisy współpracy ze znaną siecią sklepów. Dziesiątki milionów długów i próby samobójcze
0 0Sapkowski przyznaje, że spór z CD Projektem go przerósł. "Pieniądze nic dla mnie nie znaczą"

STARTUPY

0 0Amerykańskim naukowcom się nie udało, a one to zrobiły. Tak powstały innowacyjne kosmetyki
0 0Start-up chce zasilać samochody wodą i alkoholem. Ale trochę się zapędzili