Zainstalowałeś już Footsteps? Nie? To „Cichy” Ci pomoże!

Od prawej "Cichy", jego pomocnik "Krótki" oraz turysta, któremu pomagają zainstalować aplikację Footsteps w jego smartfonie.
Od prawej "Cichy", jego pomocnik "Krótki" oraz turysta, któremu pomagają zainstalować aplikację Footsteps w jego smartfonie. Fot. Youtube/FOOTSTEPS/http://skroc.pl/23b4e
Niezależnie, czy jesteś hipsterem, smakoszem, artystą, biznesmenem, a nawet nudystą – decyzję o tym, jak chcesz zwiedzać poszczególne miasto, podejmujesz ty sam. Jest to możliwe dzięki aplikacji mobilnej Footsteps, którą grupa wrocławskich studentów wprowadziła właśnie na rynek. Co więcej, jeżeli turysta nie zainstaluje jej w swoim smartfonie samodzielnie, to „Cichy” mu pomoże.

Określasz kim jesteś

W promocji aplikacji wśród użytkowników smartfonów ma pomóc wrocławskim studentom przygotowany przez nich zabawny film, który od ponad tygodnia cieszy się dużą popularnością w internecie. Jego główny bohater – Janusz przekonuje, że dzięki Footsteps każdy z nas samodzielnie podejmuje decyzję, w jaki sposób chce zwiedzać dane miasto. Jak to możliwe?
Jak zapewnia główny bohater filmu, wystarczy, że turysta określi, kim jest. Użytkownik aplikacji może wybrać, czy bardziej czuje się np. biznesmenem, smakoszem czy artystą, a następnie Footsteps wyznaczy dla niego spersonalizowaną trasę zwiedzania na podstawie jego indywidualnych potrzeb.

Przewodniki do lamusa

W efekcie jak twierdzi Janusz, turysta nie musi już czytać sterty przewodników, przeglądać setek stron internetowych czy wertować milionów opinii na forach. Z kolei gdy użytkownik nie będzie chciał samodzielnie zainstalować Footsteps w swoim smartfonie, to pomoże mu w tym „Cichy”, którego sylwetka i aparycja sprawiają, że lepiej z nim nie polemizować.

Aplikacja jest już dostępna do ściągnięcia w sklepie Google Play. Jak zapewniają twórcy Footsteps, ma pomóc zapomnieć turystom o planowaniu zwiedzania i za nich na podstawie dopasowania do indywidualnych preferencji, wyznaczyć najciekawszą trasę w danym mieście. Na razie pozwala odkrywać najciekawsze zakątki Wrocławia, a wkrótce ma zostać rozszerzona o kolejne metropolie – Gdańsk, Kraków oraz Warszawę.

Napisz do autora: kamil.sztandera@innpoland.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Aaron Sorkin – amerykański dramaturg, scenarzysta, reżyser i producent filmowy i telewizyjny – przekonuje, że jeśli nie masz w swojej opowieści takich słów jak „ale”, „jednak”, „z wyjątkiem”, „poza”, „tymczasem”, to nie stworzysz dobrej historii. Jeśli nie masz właśnie takich słów funkcyjnych, to nie masz też dobrej narracji do swojej prezentacji.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Całkiem niedawno rozpoczął się nowy rok 2019. Jaki był poprzedni dla mnie i mojej firmy? Odpowiem obiektywnie i szczerze. Dobry. Z dumą mogę powiedzieć, że cały czas rośniemy, notujemy zyski, a pracy nie brakuje. Jest to zasługa kilku składowych. Po pierwsze wzrastającej świadomości co do sektora odnawialnych źródeł energii.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.