Nowe fakty w aferze wybuchających Samsungów. Bezpieczne egzemplarze będą miały specjalne oznaczenia

Tim Baxter, COO Samsung America.
Tim Baxter, COO Samsung America. Youtube
Afera z wybuchającymi bateriami w urządzeniach Samsung Galaxy Note 7 jest jedną z największych wizerunkowych wpadek koreańskiego koncernu. Władze postanowiły działać. Tim Baxter, COO w Samsung Electronics America prosi o jak najszybszą wymianę urządzenia. W samej Korei Południowej trwa szeroko zakrojona akcja wymiany 400 tysięcy urządzeń.
Aby rozpoznać urządzenie, które jest bezpieczne producent zapewnił dwa rodzaje komunikatów. Po pierwsze, na opakowaniu urządzenia będzie umieszczał literę S (od safe – bezpieczny). Po drugie, w systemie Android zmieni kolor ikonki baterii ze standardowego białego na zielony. W ten sposób będzie można łatwo odróżnić urządzenia, które są zagrożone od tych, które są już wolne od wad.

Napisz do autora: tomasz.staskiewicz@innpoland.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.