Padł absolutny rekord zamówień, a telefonu jeszcze nie ma na rynku. Gigantyczne grono fanów nad Wisłą

Na najnowsze smartfony Samsunga zapanował szał.
Na najnowsze smartfony Samsunga zapanował szał. Flickr.com
Według potwierdzonych już danych, najnowsze flagowce Samsunga Galaxy S8 i S8+ są najszybciej sprzedającymi się smartfonami w przedsprzedaży w historii serii Galaxy w Polsce. Przedsprzedaż trwa dopiero od 29 marca. W ciągu niespełna dwóch tygodni wielbiciele marki złożyli ponad trzykrotnie więcej zamówień niż w analogicznym okresie w przypadku serii Galaxy S7.


Przedsprzedaż smartfonów Galaxy trwać będzie do 19 kwietnia a sprzedaż ruszy 9 dni później. – Liczba złożonych zamówień na Galaxy S8 oraz S8+ w polskiej przedsprzedaży, przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Nie spodziewaliśmy się, że już na tym etapie będziemy mogli powiedzieć, że przedsprzedaż okaże się tak wielkim sukcesem. Bardzo dziękujemy każdemu klientowi, który przyczynił się do tego sukcesu Galaxy S8 i S8+. Kontynuujemy przyjmowanie zamówień na nasze najnowsze produkty, jednak w związku z olbrzymią falą zainteresowania nimi – nie możemy już zagwarantować, że osoby składające nowe zamówienia otrzymają swoje smartfony do 8 dni zanim trafią na półki sklepowe – powiedział Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics w Polsce.

Jak powiedział Krynicki, firma była pewna przedsprzedażowego sukcesu swoich najnowszych produktów. Przyczyniły się do tego jego zdaniem unikalne wzornictwo, wyświetlacz Infinity - “niemalże bezramkowy” i wydajne podzespoły, takie jak procesor wykonany w technologii 10nm. Ponadto smartfony to “serce całego ekosystemu” Samsunga, Gear VR czy kamery sferycznej Gear 360.

Źródło: Samsung
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Unia Europejska zgodnie ustanowiła ramy umożliwiające karanie za dokonanie cyberataków zagrażających poszczególnym państwom.

Anna SzubertAnna Szubert

1 czerwca w Hali Expo w Łodzi odbędzie się siódma edycja pokazu polskich projektantów Marka Wspiera Markę. To wydarzenie wyjatkowe na skalę Polski.

Igor IluninIgor Ilunin

Nasze samochody jeszcze nie jeżdżą samodzielnie. Na pewno też nie latają. Ale postęp technologiczny ostatnich kilku lat jest zadziwiający.