Wszystko, co powinieneś wiedzieć o INN:Poland

INN:Poland to najbardziej nieszablonowy gracz polskiej sceny medialnej w kategorii „biznes, finanse i technologie”.


Piszemy dla tych wszystkich, którzy mają naturę lwa i są głodni osiągnięć. Czytają nas właściciele przedsiębiorstw, kierownicy wyższego szczebla i specjaliści. Nasz czytelnik to dobrze zarabiający mieszkaniec większych miast. Mamy aż czterokrotną nadreprezentację tej grupy docelowej.

Każdego dnia w INN:Poland promujemy historie sukcesów made INN Poland. Opisujemy najbardziej innowacyjne firmy, produkty i usługi nad Wisłą. Opowiadamy o społecznie odpowiedzialnych przedsiębiorstwach. Na naszych łamach ci, co już wiedzą, podpowiadają tym, co wciąż błądzą: jak odnieść międzynarodowy sukces i przezwyciężyć kryzysy. Piszemy o najbardziej efektywnych i innowacyjnych usługach i narzędziach, bez których nie może się obyć żadna nowoczesna firma.

Tylko my potrafimy uczynić z artykułu o genomice i bioinformatyce prawdziwy viral internetowy. Mamy duże doświadczenie w realizacji kampanii reklamowych. Wraz z UPC zorganizowaliśmy i przeprowadziliśmy ogólnopolski konkurs dla start-upów THINK BIG. Opisywaliśmy programy CSR dla CITI Bank. Wraz z Samsung Labo promowaliśmy najmłodszych Mistrzów Kodowania. Wspólnie z Plusem uruchomiliśmy Akademię Przedsiębiorczości. Zaufali nam IBM, Intel, P&G, BCG, mBank, Idea Bank, Alior, Play, Orange, T-Mobile i wielu wiele innych.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Unia Europejska zgodnie ustanowiła ramy umożliwiające karanie za dokonanie cyberataków zagrażających poszczególnym państwom.

Anna SzubertAnna Szubert

1 czerwca w Hali Expo w Łodzi odbędzie się siódma edycja pokazu polskich projektantów Marka Wspiera Markę. To wydarzenie wyjatkowe na skalę Polski.

Igor IluninIgor Ilunin

Nasze samochody jeszcze nie jeżdżą samodzielnie. Na pewno też nie latają. Ale postęp technologiczny ostatnich kilku lat jest zadziwiający.