Wszystko, co powinieneś wiedzieć o INN:Poland

INN:Poland to najbardziej nieszablonowy gracz polskiej sceny medialnej w kategorii „biznes, finanse i technologie”.

Piszemy dla tych wszystkich, którzy mają naturę lwa i są głodni osiągnięć. Czytają nas właściciele przedsiębiorstw, kierownicy wyższego szczebla i specjaliści. Nasz czytelnik to dobrze zarabiający mieszkaniec większych miast. Mamy aż czterokrotną nadreprezentację tej grupy docelowej.

Każdego dnia w INN:Poland promujemy historie sukcesów made INN Poland. Opisujemy najbardziej innowacyjne firmy, produkty i usługi nad Wisłą. Opowiadamy o społecznie odpowiedzialnych przedsiębiorstwach. Na naszych łamach ci, co już wiedzą, podpowiadają tym, co wciąż błądzą: jak odnieść międzynarodowy sukces i przezwyciężyć kryzysy. Piszemy o najbardziej efektywnych i innowacyjnych usługach i narzędziach, bez których nie może się obyć żadna nowoczesna firma.

Tylko my potrafimy uczynić z artykułu o genomice i bioinformatyce prawdziwy viral internetowy. Mamy duże doświadczenie w realizacji kampanii reklamowych. Wraz z UPC zorganizowaliśmy i przeprowadziliśmy ogólnopolski konkurs dla start-upów THINK BIG. Opisywaliśmy programy CSR dla CITI Bank. Wraz z Samsung Labo promowaliśmy najmłodszych Mistrzów Kodowania. Wspólnie z Plusem uruchomiliśmy Akademię Przedsiębiorczości. Zaufali nam IBM, Intel, P&G, BCG, mBank, Idea Bank, Alior, Play, Orange, T-Mobile i wielu wiele innych.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Aaron Sorkin – amerykański dramaturg, scenarzysta, reżyser i producent filmowy i telewizyjny – przekonuje, że jeśli nie masz w swojej opowieści takich słów jak „ale”, „jednak”, „z wyjątkiem”, „poza”, „tymczasem”, to nie stworzysz dobrej historii. Jeśli nie masz właśnie takich słów funkcyjnych, to nie masz też dobrej narracji do swojej prezentacji.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Całkiem niedawno rozpoczął się nowy rok 2019. Jaki był poprzedni dla mnie i mojej firmy? Odpowiem obiektywnie i szczerze. Dobry. Z dumą mogę powiedzieć, że cały czas rośniemy, notujemy zyski, a pracy nie brakuje. Jest to zasługa kilku składowych. Po pierwsze wzrastającej świadomości co do sektora odnawialnych źródeł energii.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.