Za grosze polecisz z Polski do Buenos Aires i Las Vegas. Ten przewoźnik uruchomił tanie połączenia międzykontynentalne

easyJet wprowadza tanie loty międzykontynentalne
easyJet wprowadza tanie loty międzykontynentalne Fot. 123RF
W Polsce loty międzykontynentalne były dotychczas drogie, a w dodatku uciążliwie przez liczne przesiadki. Wszystko zmienia jednak nowa oferta easyJet.

„Worldwide by easyJet” to nowy format, dzięki któremu za niewielkie pieniądze polecimy m.in. do Islandii czy najdalszych zakątków Ameryki Północnej i Południowej, a ponadto Północnej Afryki.

Dla przykładu, z Krakowa do Rejkiawiku polecimy za 684 zł z jedną przesiadką. Cena regularna (z dwoma przesiadkami) to 1238 zł.
Jest to możliwe dzięki siatce połączeń zaprzyjaźnionych linii lotniczych. EasyJet nawiązał bowiem współpracę z Norwegianem i kanadyjską linią WestJet.

Tym samym, lecąc z Krakowa przez Gatwick, za niewielkie pieniądze dostaniemy się do Singapuru. Jednorazowy bilet do metra będzie kosztował tam dziesięciokrotnie więcej niż nasz przelot.

Za sprawą „Worldwide by easyJet” polecimy ponadto z krakowskich Balic m.in. do Seattle, Las Vegas, Nowego Jorku, Bostonu, Vancouver czy Halifax w Kandzie. Kupimy też bilety m.in. do Singapuru i Buenos Aires.

źródło: Noizz
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.