Ręce opadają. Szef Apple podzielił się swoją radą dla wszystkich, którym iPhone X wydaje się być ciut zbyt drogi

Cena iPhone'a X dobija 5 tysięcy złotych.
Cena iPhone'a X dobija 5 tysięcy złotych. Fot. Łukasz Nowaczyk / Agencja Gazeta
Niemal 5 tysięcy złotych na nowy model iPhone'a to dla wielu miłośników tej firmy cena zaporowa. Dla innych z kolei ewidentny dowód na to, że gigant z Cupertino wykorzystuje do cna modę na swoje produkty. Tymczasem prezes firmy wcale tak nie uważa. Ba, Tim Cook podzielił się swoją radą dla tych, którzy mogą mieć problem z uciułaniem na iPhone'a X.

– Należy przestac pić drogą kawę w tych wszystkich przytulnych kafeteriach – skwitował Tim Cook zarzuty o zawyżanie cen produktów swojej firmy. Przy okazji miał wytknąć, że nowy model w planach taryfowych amerykańskich operatorów telekomunikacyjnych można próbować dostać już za 33 dolary miesięcznie, co uznał za rate umiarkowaną.

iPhone X, który pojawił się wreszcie w sprzedaży w tym tygodniu, wydaje się być szczytowym – pod względem cenowego rozpasania – osiągnięciem Apple. Rzecz nie sprowadza się wyłącznie do kwoty, jaką należy wysupłać za sam telefon: podobnie jak w przypadku najdroższych limuzyn, również serwisowanie najnowszego produktu jest wyceniane na kwoty cokolwiek astronomiczne – przykładowa wymiana tylnego panelu to w cennikach ponad 2,5 tys. złotych. Może należy zatem na wszelki wypadek odstawić picie i jedzenie w ogóle?

źródło: conowego.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.