"Rzucamy rękawicę Biedronce i Lidlowi". Powstał internetowy dyskont, gdzie zamiast 100 zł zapłacimy dychę

DomowyDyskont.pl uderza niskimi cenami
DomowyDyskont.pl uderza niskimi cenami Fot. zrzut ekranu z domowydyskont.pl
Na rynek wkracza nowy gracz, a jeden z jego założycieli, Igor Pielas, wzbogacił się na sprzedaży bambusowych rowerów. Teraz wraz kolegami i inwestorami otworzył DomowyDyskont.pl.

W sklepie za 79 zł kupimy telefon MyPhone Flip, podczas gdy w ofercie Biedronki kosztował 105 zł. Pielas i pozostali członkowie DomowyDyskont.pl zauważyli, że dyskonty – mimo że bardzo silne – są praktycznie nieobecne w sieci. Ani Biedronka, Lidl czy Netto nie mają swojego internetowego odpowiednika w Polsce – działają tylko stacjonarnie. Dostrzeżono więc pewną lukę na rynku, którą postanowiono wypełnić.

Standardowo w sklepie jest bardzo tanio, ale raz w tygodniu ceny spadają do niewiarygodnie niskiego poziomu – Mamy „dyskontowe środy”, kiedy to ceny są od 1-15 zł. Nie ważne, ile te same produkty kosztowały w dyskoncie – czasem nawet jest to 100 zł – u nas zawsze cenna pozostaje na tak samo niskim poziomie. Rzucamy rękawicę Biedronce i Lidlowi – mówi w rozmowie z INN:Poland jeden z założycieli sklepu, Igor Pielas.

Skąd tak niskie ceny? Towary są kupowane po niższej cenie od niemieckich dyskontów, w których występuje nadprodukcja.

Jaka jest największa przewaga małego internetowego dyskontu? – Duzi gracze, jak Biedronka czy Lidl, nie zawsze są w stanie przewidzieć, ile towaru potrzebują. Stąd biorą się liczne zwroty. My jesteśmy mniejsi, korzystamy z nowoczesnych technologii, dlatego nie mamy z tym problemu, a to daje nam przewagę – dodaje.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.