Firma, która zmieni oblicze polskich korporacji. Biurową rewolucję zaczyna od Warszawy

Tak wygląda wizualizacja przestrzeni wspólnej BE Yourself
Tak wygląda wizualizacja przestrzeni wspólnej BE Yourself Fot. mat. prasowe
To pierwsze tego typu rozwiązanie na świecie. Adgar Poland wprowadza do naszego kraju nowy – dotychczas nieznany nigdzie indziej – koncept biurowy.

Firma wpadła na pomysł, by z najemcami powierzchni biurowych rozliczać się w sposób bardziej elastyczny. Cena najmu uzależniona jest od aktualnej liczby zatrudnionych osób w firmie. Ponadto, umowa skonstruowana jest w prosty i zrozumiały sposób, a najemcy mogą odstąpić od umowy z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Wynajmując powierzchnię biurową za jedną osobę zapłacimy ok. 1150 zł. Mając np. 20-osobowy zespół (minimum to 15), opłata wyniesie więc ok. 23 tys. miesięcznie. Jeśli liczba pracowników zmniejszy się przykładowo do 18 osób, koszt wynajmu biura wyniesie ok. 20700 zł. Całe wyposażenie biurowe i internet są już wliczone w koszty najmu.

Jak przekonywał na konferencji prasowej Eyal Litwin, dyrektor generalny Adgar Poland, do biura można wprowadzić się od razu. Dostaniemy stylowo umeblowaną przestrzeń, przy czym nic nie stoi na przeszkodzie, by wzbogacić wystrój o własne rozwiązania. Zdaniem Litwina, pomysł, który firma nazwała BE Yourself w ciągu 5 lat może zainteresować 250 firm, które już współpracują z firmą.


Najemcy z różnych firm będą mieli np. możliwość korzystania ze wspólnej kuchni umieszczonej na każdym z pięter. Jednak reszta przestrzeni podzielona jest na oddzielne – indywidualne – strefy.

Pierwsze przestrzenie BE Yourself będą dostępne w budynkach, które są zlokalizowane na warszawskim Mokotowie – te zostaną oddane do użytku w pierwszym kwartale przyszłego roku. W kolejnych miesiącach pojawią się nowe przestrzenie we wszystkich budynkach należących do Adgar Poland, już w innych dzielnicach.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.