Biedronka powraca z kultową promocją. Oferują sprzęt, który rozchodzi się, jak karpie przed świętami

Biedronka już drugi raz przed świętami wprowadza do oferty gramofony
Biedronka już drugi raz przed świętami wprowadza do oferty gramofony mat. prasowe
Popularna sieć dyskontów znowu wprowadza do swojej oferty gramofony i płyty winylowe. Biedronka powtarza swój przedświąteczny manewr sprzed roku. Wtedy gramofonów zabrakło dla wielu chętnych, dziś mają więc kolejną szansę na kupienie ponoć całkiem przyzwoitego sprzętu za dobrą cenę.

O tym, że gramofony wracają do łask, Biedronka przekonała się już rok temu. Jej krok nie pozostał niezauważony przez Lidla, który w tym roku również rzucił na półki kultowy sprzęt grający.

Lidl jednak postawił na urządzenia z wyższej półki, sprzedawał bowiem odtwarzacze marki Pioneer. Biedronka po raz drugi postawiła na Hykkera. To polska firma, z siedzibami we Wrocławiu i Warszawie, ale produkuje swoje urządzenia w różnych krajach. Oczywiście ma europejskie atesty, Dekry lub TUV.

Dzięki temu Biedronka zaproponuje gramofon za 159 złotych, a nie 555 zł, jak Lidl. Na półkach pojawi się też sporo płyt. Melomani będą mogli kupić głównie klasykę muzyki rozrywkowej XX wieku, m.in. albumy The Clash, Milesa Davisa, Leonarda Cohena a nawet Franka Kimono. Są też nowsze produkcje, np. Brodki czy Ani Dąbrowskiej.

Gramofon jest zamknięty w ciekawej, walizkowej obudowie i ma fajną funkcję – pozwala zgrywać muzykę z winyli na nośnik USB. Przyda się więc osobom, które mają spore kolekcje czarnych płyt i chciałyby je zdigitalizować.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...