To, co jedna z klientek odkryła w serku polskiego producenta, przyprawia o dreszcze. Nie na taką reakcję firmy liczyła

Konsumenta serka Mlekovity znalazła w nim "niespodziankę"
Konsumenta serka Mlekovity znalazła w nim "niespodziankę" Fot. Marta Dudzińska / Agencja Gazeta
To, co znalazła klienta w serku Darek, bynajmniej jej nie ucieszyło. Co więcej, przekonuje, że to nie pierwsza sytuacja, kiedy w produktach Mlekovity znajduje „niespodziankę”.

– Podpowie mi ktoś, gdzie zgłosić coś takiego? Od jakiegoś czasu obserwuję w serkach Mlekovity jakieś płatki z cholera wie czego, w dodatku z pleśnią. Oni sobie kpiny robią – pisze na Facebooku jedna z konsumentek, która zakupiła serek.

Firma odpowiedziała na zarzuty niezadowolonej klientki.
– Aby móc odnieść się do sprawy, musielibyśmy najpierw ją sprawdzić. Jeśli chodzi o kwestie jakościowe, to sprawdza je wydział kontroli jakości. Musimy wpierw ustalić, czy taka sprawa została do nas zgłoszona. Klientka powinna zgłosić się do naszego biura obsługi klienta – mówi w rozmowie z INN:Poland rzecznik prasowy Mlekovity.

Klientka zgłosiła już sprawę przez wiadomość prywatną na profilu marki. Twierdzi, że nie była w stanie dodać posta na fanpage'u producenta.

Mlekovita przekształciła się z małej spółdzielni, którą była na początku swojego istnienia (1928 r.), w lidera polskiego mleczarstwa. Spółka wytwarza ponad 800 produktów. Mlekovita jako jedyna produkuje masło klarowane i ser Cheddar.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.