Prace kuchenne przestaną być męczarnią. Te superrękawiczki działają cuda

Wynalazek firmy No Cry, może zrewolucjonizować prace kuchenne. Rękawiczki, które opracowali, sprawią że problem skaleczeń podczas krojenia warzyw czy mięsa odejdzie w zapomnienie.

Rękawiczki wykonane są z polietylenu o ultrawysokiej masie cząsteczkowej, włókna szklanego i spandexu. Dzięki temu, są cztery razy bardziej wytrzymałe niż skóra. Nadają się również do prac z narzędziami. Dopiero przy większej sile nacisku, materiał z którego wykonane są rękawiczki ulega zniszczeniu.

Rękawiczki nie są jednorazowe, nadają się do prania w pralce. Firma stworzyła je w pięciu rozmiarach. Dostosowała je również do dłoni dzieci, dzięki czemu bezpiecznie mogą pomagać w pracach kuchennych czy przy majsterkowaniu.
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Podczas ostatniej konferencji Kurs na HR w Gdańsku, Marcin Grzegory z Invest in Pomerania, zadał widowni pytanie, „Kto z Państwa wie coś na temat projektu Invest in Pomerania”. Potem dodał, „Pytam, bo wiem, że nie ma nic gorszego niż opowiadania o rzeczach, które ludzie znają i kojarzą”. Miał rację.

Łukasz DudkoŁukasz Dudko

Odpowiedzi na to pytanie jest tyle, że wystarczyłoby pewnie na grubą książkę, ale skupmy się na dwóch kluczowych błędach: słabej analizie konkurencji oraz nieprzygotowaniu produktu i zespołu. Bez tego ekspansja na rynki zagraniczne nie ma szans.

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Walter Isaacson, w podsumowaniu biografii Leonardo da Vinci, podsuwa nam sporą listę wniosków wynikających z działalności artysty, które można wykorzystać do rozwijania swojej kreatywności.