Znaleźli świetny sposób na przejazdy za półdarmo. Skusiła się już jedna z firm

ZTM wprowadza darmowe bilety dla pracowników firm
ZTM wprowadza darmowe bilety dla pracowników firm Fot. Adam Stępień / Agencja Gazeta
Już nie tylko karta MultiSport, ale i darmowy bilet ZTM. To nowy pomysł, który ma szansę podbić serca pracowników warszawskich firm.

Warszawski ZTM zachęca firmy do dofinansowania pracownikom biletów na komunikację miejską. Trudno przewidzieć, jak duże zainteresowanie wykażą przedsiębiorstwa. Na razie na finansowanie przejazdów warszawską komunikacją zdecydowała się jedna sieć restauracji, informuje Metro Warszawa.

ZTM podpisał umowę z siecią Wiking. Dofinansowanie będzie funkcjonowało w ramach dodatku pracowniczego. Pracownicy otrzymali spersonalizowane karty miejskie z logo przedsiębiorstwa – są na nich zakodowane bilety 90-dniowe. Kolejne doładowania także będą realizowane przez pracodawcę, co w praktyce zapewni pracownikom darmowe przejazdy. Jednak to pracodawca decyduje, jakie będzie dofinansowanie – częściowe czy też całościowe.

– Każdy pracodawca może promować proekologiczne postawy wśród swoich pracowników. Co więcej, może także wyróżnić się innowacyjnym podejściem i troską o nich – zareklamował swoją ofertę ZTM. Padają też argumenty, że oferując pracownikom darmowe przejazdy, firma może wyróżnić się na tle innych przedsiębiorstw.


Na ten moment Igor Krajnow, rzecznik prasowy ZTM, prowadzi rozmowy z innymi pracodawcami, najemcami oraz hotelami. Każdy z nich – i to bez względu na liczbę zatrudnionych pracowników – może nawiązać współpracę z ZTM.

źródło: Metro Warszawa
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Coraz częściej pod sztandarem walki z terroryzmem, w tym również cyberterroryzmem, przeprowadza się zmiany w prawie, które rozpoczynają dyskusję nad prawem do prywatności i wzajemnym stosunkiem obu wartości. Czy zawsze jednak mamy do czynienia z ingerencją w prywatność jednostki przy okazji zapewnienia większego poziomu bezpieczeństwa?

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Pewne książki warto przeczytać, inne trzeba. Do tej drugiej kategorii zalicza się z pewnością „Siła Nawyku”, której autorem jest Charles Duhigg. Jak tłumaczy już sam podtytuł, książka pozwala zrozumieć „dlaczego robimy to co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie”. Otóż okazuje się, że mózg działa według pewnych schematów.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.