Biznes leśników jednak wypalił. Mogą przypuścić szturm na galerie

Pierwszy sklep Lasów Państwowych został otwarty w grudniu w Warszawie, w ich siedzibie głównej.
Pierwszy sklep Lasów Państwowych został otwarty w grudniu w Warszawie, w ich siedzibie głównej. mat. prasowe
Olsztyn, Radom i Katowice to miasta, w których powstaną kolejne sklepy Lasów Państwowych o nazwie „Dobre z lasu”. Ponoć pierwszy (w Warszawie) był takim hitem, że Lasy nie mogą się opędzić od propozycji z galerii handlowych.

Pierwszy sklep Lasów Państwowych został otwarty w grudniu w Warszawie, w siedzibie głównej Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych przy ulicy Grójeckiej.

Rzeczniczka firmy, Anna Malinowska, twierdzi, że mimo mało atrakcyjnej lokalizacji, sklep cieszy się olbrzymim powodzeniem a sprzedaż jest wysoka. Dodaje, że w najbliższych miesiącach powstaną kolejne sklepy w trzech polskich miastach.

Lasy – zdaniem Malinowskiej – dostają propozycje od galerii handlowych, by otwierać również stoiska patronackie. Są też ponoć zachęty ze strony sieci handlowych, chętnych do włączenia marki „Dobre z lasu” do swojego asortymentu.

Sklep "Dobre z lasu" to pierwszy biznes handlowy Lasów Państwowych. Można w nim kupić m.in. dziczyznę, konfitury, miody, zioła i jaja. Analitycy branży handlowej nie zapowiadali sukcesu tego projektu.

źródło: PropertyNews.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.