Niecodzienny apel premiera Morawieckiego na Twitterze. W internecie zawrzało

Premier Mateusz Morawiecki apeluje na Twitterze
Premier Mateusz Morawiecki apeluje na Twitterze Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Premier odbył dzisiaj wizytę gospodarską w województwie podlaskim, podczas której spotkał się z dostawcami mleka, a następnie odwiedził fabrykę grupy Mlekowita.

Jak informuje PAP, podczas konferencji w zakładach Mlekovity, premier Morawiecki podkreślał, że polscy rolnicy powinni mieć jak najłatwiejszy dostęp do rynków unijnych. Służyć ma temu pakiet ustaw, które wzmocnią pozycję polskich produktów za granicą.

Zaznaczył również, że sieci handlowe organizujące tygodnie produktów z różnych krajów, przynajmniej raz w miesiącu organizowali "tydzień polski".

Niecodzienny apel na Twitterze
Najwięcej emocji wśród internautów wzbudził apel do „do wszystkich producentów i sieci produkcyjnych”, który został zamieszczony na Twitterze Prawa i Sprawiedliwości. Premier wzywa w nim, by „polskie produkty znalazły odpowiednie miejsce na półkach”.[

Czujni internauci od razu zauważyli, że czasu gospodarki centralnie sterowanej mamy już za sobą.

Pojawił się też komentarz z prośbą, by premier zaapelował również, by ceny produktów w sklepach były takie jak podczas jego słynnych zakupów.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.