„Męczy Cię miasto, praca w korporacji, zalew reklam?” Ta oferta pracy to spełnienie marzeń miłośników gór

Schronisko „Na Szczelińcu” w Górach Stołowych rozpoczęło rekrutację do pracy
Schronisko „Na Szczelińcu” w Górach Stołowych rozpoczęło rekrutację do pracy facebook.com/Schronisko na Szczelińcu
To z pewnością nie jest ogłoszenie dla każdego. Praca w obiekcie położonym nad 30-metrową przepaścią, dla osób bez zobowiązań rodzinnych to oferta tylko dla zagorzałych miłośników gór. Schronisko „Na Szczelińcu” w Górach Stołowych rozpoczęło właśnie nową rekrutację.

Masz dosyć schematów? Męczy Cię miasto, praca w korporacji, zalew reklam, telewizyjny bełkot? Masz mieszkanie na kredyt we frankach, które mógłbyś wynająć ale nie miałbyś gdzie mieszkać? - kusi w ogłoszeniu o pracę „Schronisko na Szczelińcu”. Przedstawiciele obiektu szukają w ten sposób barmanów, pomocy kuchennych, pracowników małej gastronomii, pracowników technicznych i sprzątających. Tak sformułowana oferta ma szansę na spory odzew. Gdy w 2016 roku pewien pasterz wrzucił do sieci informację o pracy "bardzo w Bieszczadach" w ciągu 3 dni zadzwoniło do niego 500 osób.

Dalej pojawia się jednak cała lista wymagań. Schronisko szuka więc osób, które mogą zadeklarować gotowość do pracy przez co najmniej pół roku, od kwietnia do października 2018 roku. Kandydaci nie powinni mieć zobowiązań rodzinnych ani zawodowych.

Co dostaniemy w zamian? Pensję w wysokości 2,2-2,5 tys. złotych na rękę, do tego darmowe zakwaterowanie i wyżywienie. Miłośników gór zachęcić mogą jednak przede wszystkim dni wolne, w trakcie których można zwiedzać okolicę, zapuszczając się przy okazji do „sudeckich miasteczek po polskiej i czeskiej stronie granicy”.

Masz dosyć schematów? Męczy Cię miasto, praca w korporacji, zalew reklam, telewizyjny bełkot? Masz mieszkanie na kredyt...

Opublikowany przez Schronisko na Szczelińcu na 26 stycznia 2018
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Podczas ostatniej konferencji Kurs na HR w Gdańsku, Marcin Grzegory z Invest in Pomerania, zadał widowni pytanie, „Kto z Państwa wie coś na temat projektu Invest in Pomerania”. Potem dodał, „Pytam, bo wiem, że nie ma nic gorszego niż opowiadania o rzeczach, które ludzie znają i kojarzą”. Miał rację.

Łukasz DudkoŁukasz Dudko

Odpowiedzi na to pytanie jest tyle, że wystarczyłoby pewnie na grubą książkę, ale skupmy się na dwóch kluczowych błędach: słabej analizie konkurencji oraz nieprzygotowaniu produktu i zespołu. Bez tego ekspansja na rynki zagraniczne nie ma szans.

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Walter Isaacson, w podsumowaniu biografii Leonardo da Vinci, podsuwa nam sporą listę wniosków wynikających z działalności artysty, które można wykorzystać do rozwijania swojej kreatywności.