W kolejnej wersji iPhone'a może się wreszcie pojawić wytęskniona opcja

Nowa wersja iPhone'a może obsługiwać DualSIM. Wreszcie.
Nowa wersja iPhone'a może obsługiwać DualSIM. Wreszcie. Fot. 123rf.com
iPhone X może się okazać jednym z największych rozczarowań w historii Apple. Nic zatem dziwnego, że właściwie cała nadzieja tkwi w kolejnej wersji legendarnego smartfona, jaka miałaby się pojawić na jesieni. Serwis instalki.pl, powołując się na PhoneArena, twierdzi, że w tegorocznym modelu pojawi się funkcja, której użytkownicy smartfonów Apple od dawna wyglądali.


Chodzi oczywiście o obsługę dwóch kart SIM, czyli DualSIM. Do nowej wersji iPhone'a moduły odpowiedzialne za obsługę tej funkcjonalności miałby dostarczyć Intel – podobnie jak modemy odpowiedzialne za połączenia internetowe.

Trudno właściwie określić dlaczego tak oczywista funkcja nie pojawiła się w iPhone'ach w ciągu ostatniej dekady. Jak słusznie zauważa serwis instalki.pl, jest to smartfon, którego chętnie używają „wielkomiejscy profesjonaliści”, więc DualSIM wydawałoby się być oczywistością. Modyfikację – i pójście na rękę użytkownikom – wymuszają prawdopodobnie kiepskie wyniki firmy: mimo że Apple odnotowało spore zyski ze sprzedaży najnowszej wersji, to jednak pod względem ilości sprzedanych aparatów ten rok wypadł dla amerykańskiego giganta wyjątkowo słabo.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Unia Europejska zgodnie ustanowiła ramy umożliwiające karanie za dokonanie cyberataków zagrażających poszczególnym państwom.

Anna SzubertAnna Szubert

1 czerwca w Hali Expo w Łodzi odbędzie się siódma edycja pokazu polskich projektantów Marka Wspiera Markę. To wydarzenie wyjatkowe na skalę Polski.

Igor IluninIgor Ilunin

Nasze samochody jeszcze nie jeżdżą samodzielnie. Na pewno też nie latają. Ale postęp technologiczny ostatnich kilku lat jest zadziwiający.