Szukasz pracy? Lidl, McDonald's i Orlen na liście najlepszych pracodawców w kraju

W czwartek 1 lutego 2018 r. odbyła się gala, na której rozdano nagrody "Top Employers Polska 2018".
W czwartek 1 lutego 2018 r. odbyła się gala, na której rozdano nagrody "Top Employers Polska 2018". Fot. Materiały prasowe
W ubiegłym tygodniu w trakcie uroczystej gali poznaliśmy 48 wyjątkowych pracodawców. Wszyscy oni otrzymali certyfikaty zdobyte podczas dziewiątej edycji programu „Top Employers Polska”.

Na gali, na której wręczano nagrody „Top Employers Polska 2018” i „Top Employers Europe 2018”, spotkali się zarówno eksperci, jak i pracownicy branży HR. Impreza stanowiła okazję do wymiany doświadczeń. Głównym tematem poruszanym podczas dyskusji, zorganizowanej przez Top Employers Institute, była możliwość rozwoju pracowników - zarówno osobistego, jak i zawodowego.

O czym świadczy certyfikat Top Employera?
Top Employers Polska za cel stawia sobie wskazywanie pracodawców, którzy w najlepszy możliwy sposób dbają o swoich pracowników. Nagrodą za spełnienie wszystkich warunków stawianych przez organizację jest specjalny certyfikat. Nie jest on jednak przyznawany bezterminowo, a posługiwać się nim można jedynie przez rok. Dzięki temu wszyscy ewentualni kandydaci wiedzą, że starają się o pracę w firmie, która spełnia określone standardy i oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Dlatego też wielu pracodawców przystępuje do programu rok do roku. W gronie tegorocznych laureatów znalazły się aż 22 firmy, które startowały już w co najmniej pięciu edycjach „Top Employers Polska”. Rekordziści otrzymali w tym roku swój dziewiąty tytuł.Wyniki konkursu stawiają Polskę na ósmym miejscu wśród krajów europejskich, pod względem firm certyfikowanych przez Top Employers Institute. Sam instytut przyznaje certyfikaty na całym świecie od 25 lat. W tym roku o nagrodę Top Employera odebrało ponad 1300 organizacji pochodzących ze 113 krajów świata.

Wśród działających w Polsce przedsiębiorstw i organizacji, które otrzymały w tym roku certyfikat są między innymi: Avon Cosmetics Polska, Carrefour Polska, Lidl Polska, McDonald's Polska Sp. z o.o., Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A. Pełną listę posiadaczy certyfikatu można znaleźć na stronach Top Employers Institute.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.