IKEA znowu zaskakuje. Wprowadza do swojej oferty coś, co spodoba się klientom

IKEA stawia na kuchnię wegetariańską i wprowadza do swojej oferty wegetariańskie hot-dogi.
IKEA stawia na kuchnię wegetariańską i wprowadza do swojej oferty wegetariańskie hot-dogi. Fot. Jakub Orzechowski / Agencja Gazeta
IKEA przygotowała zmianę w swoim menu. Mają do niego dołączyć zupełnie nowe, wegetariańskie hot-dogi. Jeszcze w tym roku mają się pojawić we wszystkich sklepach w całej Europie.

Wielu z nas wizyta kojarzy w sklepie IKEA poza zakupami kojarzy się z klopsikami i hot-dogami, Te ostatnie można kupić w małym bistro po przejściu przez kasy. Ich popularność została przypieczętowana przede wszystkim niską ceną.

Trudny wybór hot-doga
Sieć postanowiła poszerzyć ofertę i wyjść naprzeciw oczekiwaniom rzeszy klientów. W menu ma się pojawić zupełnie nowa wersja popularnej przekąski – hot dog wegetariański.
Jak informuje w komunikacie IKEA, trwają obecnie testy, a pierwszy sklepie, w którym będzie można spróbować nowego hot-doga znajduje się w szwedzkim Malmö.

Głównym celem, który chce osiągnąć sieć jest stworzenie produktu w pełni przyjaznego wszystkim kupującym i środowisku naturalnemu. Nowy hot-dog rozszerzy ofertę restauracyjną meblowego giganta o danie, które przez swój skład będzie zdrowsze. Sieć chce w ten sposób przekonywać ludzi do bardziej zrównoważonego stylu życia.

IKEA poprzeczkę stawia wysoko, bo chce, żeby nowy hot-dog podbił serca i podniebienia klientów sieci w takim samym stopniu jak dotychczasowa jego wersja. Dlatego też, jak możemy przeczytać w komunikacie, dopiero teraz opracowano recepturę, według której powstaną pierwsze bezmięsne hot-dogi.


Jak informuje IKEA, restauracje w sklepach tej sieci odwiedza rocznie 660 milionów osób.
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Podczas ostatniej konferencji Kurs na HR w Gdańsku, Marcin Grzegory z Invest in Pomerania, zadał widowni pytanie, „Kto z Państwa wie coś na temat projektu Invest in Pomerania”. Potem dodał, „Pytam, bo wiem, że nie ma nic gorszego niż opowiadania o rzeczach, które ludzie znają i kojarzą”. Miał rację.

Łukasz DudkoŁukasz Dudko

Odpowiedzi na to pytanie jest tyle, że wystarczyłoby pewnie na grubą książkę, ale skupmy się na dwóch kluczowych błędach: słabej analizie konkurencji oraz nieprzygotowaniu produktu i zespołu. Bez tego ekspansja na rynki zagraniczne nie ma szans.

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Walter Isaacson, w podsumowaniu biografii Leonardo da Vinci, podsuwa nam sporą listę wniosków wynikających z działalności artysty, które można wykorzystać do rozwijania swojej kreatywności.