Cena tego iPhone'a w Polsce jeszcze nigdy nie była tak atrakcyjna. Gdyby nie jeden detal

Fot. Marcin Onufryjuk / Agencja Gazeta
1135 złotych za iPhone'a? Brzmi abstrakcyjnie, ale z taką ceną jeden z modelów iPhone'a pojawił się w sieciach handlowych Avans i Electro – donoszą branżowe media. Miłośnicy technologii muszą się jednak chwilę zastanowić, zanim pobiegną po kultowy telefon. W ofercie jest mały haczyk.


Chodzi o iPhone SE 32 GB, na rynku od niemal dwóch lat. Eksperci podkreślają, że w środku kryje się jeden z najbardziej udanych telefonów Apple, wzorowany na modelu 6S – który mimo upływu lat wciąż jest w sprzedaży, i wciąż ma się nie najgorzej sprzedawać.

Jak każdy produkt Apple, smartfon ten uchodził za towar z wyższej półki, więc cena tego niewielkiego – adresowanego przede wszystkim do tych, którzy potrzebują telefonu, a nie centrum multimedialnego – aparatu mogła odstręczać. Od pewnego czasu była akceptowalna – obecnie porównywarki cenowe, na które powołuje się np. portal tabletowo.pl, wyceniają ten model na 1300-1400 złotych. Ale 1135 złotych to już znaczna różnica.

A taką właśnie ceną wspomniane wyżej sieci Avans i Electro kuszą potencjalnych chętnych. Z jednym zastrzeżeniem – ta wyjątkowo atrakcyjna cena dotyczy tylko jednego wariantu kolorystycznego: powściągliwego – jak to u Apple – różu. Tabletowo.pl podkreśla jednak, że wariant Rose Gold był popularny także wśród panów, nie mówiąc już o gamie dostępnych etui, które pozwolą zamaskować landrynkowy kolor.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Unia Europejska zgodnie ustanowiła ramy umożliwiające karanie za dokonanie cyberataków zagrażających poszczególnym państwom.

Anna SzubertAnna Szubert

1 czerwca w Hali Expo w Łodzi odbędzie się siódma edycja pokazu polskich projektantów Marka Wspiera Markę. To wydarzenie wyjatkowe na skalę Polski.

Igor IluninIgor Ilunin

Nasze samochody jeszcze nie jeżdżą samodzielnie. Na pewno też nie latają. Ale postęp technologiczny ostatnich kilku lat jest zadziwiający.