Polska sieć handlowa rzuca wyzwanie Lidlowi. Mają już kilka razy więcej sklepów od konkurencji

Polska sieć handlowa Livio goni Lidla
Polska sieć handlowa Livio goni Lidla mat. prasowe
W samym styczniu do polskiej sieci handlowej Livio dołączyło kilkanaście sklepów. Najbardziej urósł wielkopolski oddział, który pod względem liczby placówek dogania zachodnią konkurencję.

Livio to sieć sklepów spożywczych wywodząca się ze Śląska, ale należąca do Grupy Kapitałowej Specjał. Ostatnio jej rozwój bardzo przyspieszył. Przoduje w tym szczególnie wielkopolski oddział firmy.

W całej Polsce działa już ok. 2300 sklepów Livio, znaczna część jest prowadzona przez franczyzobiorców. A oddział firmy mieszczący się w podpoznańskim Lesznie ma już pod skrzydłami 500 sklepów. To niewiele mniej, niż Lidl ma w całej Polsce. Niemiecka konkurencja prowadzi u nas ponad 600 sklepów. Polska sieć goni więc także Biedronkę, która w całej Polsce ma ponad 2800 sklepów.

PSH Livio to rozpoznawalna marka, w pełni oparta na polskim kapitale. Franczyzodawca oferuje systematyczne akcje marketingowe. Regularne promocje gazetkowe czy plakatowe pomagają właścicielom sklepów generować wzrost przychodów i przyciągają nowych klientów.

Kupcy mogą też skorzystać z pomocy operatora w zakresie remodelingu sklepów – decyduje się na to coraz więcej placówek. Franczyzobiorcy mają też stały dostęp do szkoleń e-learningowych i możliwości rozwoju.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.