To będzie nowy kierunek wakacyjny Polaków. Tanie linie lotnicze uruchamiają nowe połączenie

Ukraińskie linie lotnicze Yanair uruchamiają nowe połączenie z Polską
Ukraińskie linie lotnicze Yanair uruchamiają nowe połączenie z Polską Foto: Mateusz Skwarczek / Agencja Gazeta
Dwie i pół godziny podróży i lądujesz nad ciepłym morzem, piękną plażą i w mieście pełnym zabytkowej architektury. Za podróż w obie strony płacisz tyle, co za podroż pociągiem z Krakowa do Gdańska i z powrotem.

Już niedługo będzie to możliwe. Ukraińskie linie lotnicze Yanair uruchamiają nowe połączenie z Polską. Od 22 maja startują regularne rejsy na trasie Kraków – Odessa.

Początkowo loty na oddalone tylko 7 km od centrum ukraińskiego miasta będą się odbywały we wtorki i piątki. Od 15 lipca do 16 września Yanair będzie kursował także w niedziele. Dzięki temu będzie można łatwo wyrwać się nawet na szybki, tygodniowy urlop.

Yanair zapowiada, że ceny lotów będą bardzo przystępne. Stawka za podróż w obie strony wynosi od 450 zł w górę. Za jeden bilet w promocji trzeba zapłacić od 1800 do 2100 hrywien. Kurs ukraińskiej waluty to ok. 12 groszy.

Linie Yanair powstały już 6 lat temu, mają kilka samolotów (Boeingi, Airbusy i Saaby). Do tej pory obsługiwały trasy na wschód. Regularnie latają z Kijowa do Tbilisi, Batumi i Tel Awiwu.
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Podczas ostatniej konferencji Kurs na HR w Gdańsku, Marcin Grzegory z Invest in Pomerania, zadał widowni pytanie, „Kto z Państwa wie coś na temat projektu Invest in Pomerania”. Potem dodał, „Pytam, bo wiem, że nie ma nic gorszego niż opowiadania o rzeczach, które ludzie znają i kojarzą”. Miał rację.

Łukasz DudkoŁukasz Dudko

Odpowiedzi na to pytanie jest tyle, że wystarczyłoby pewnie na grubą książkę, ale skupmy się na dwóch kluczowych błędach: słabej analizie konkurencji oraz nieprzygotowaniu produktu i zespołu. Bez tego ekspansja na rynki zagraniczne nie ma szans.

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Walter Isaacson, w podsumowaniu biografii Leonardo da Vinci, podsuwa nam sporą listę wniosków wynikających z działalności artysty, które można wykorzystać do rozwijania swojej kreatywności.