Koniec z jeżdżeniem po kraju i szukaniem dilerów. Zrobią to za ciebie, za darmo

Motonegocjator to start-up, który chce ułatwić znalezienie nowego samochodu, prosto od dilera
Motonegocjator to start-up, który chce ułatwić znalezienie nowego samochodu, prosto od dilera Foto: Agnieszka Sadowska / Agencja Gazeta
Na rynku debiutuje nowa firma pomagająca w kupnie samochodu. Skupia się na nowych autach, wprost od dilerów. Ich ceny znacznie się od siebie różnią – warszawski start-up chce pomóc w znalezieniu najlepszej oferty.

Nowa usługa nosi nazwę Motonegocjator.pl. Świadcząca ją firma nie jest pośrednikiem w sprzedaży, zadaniem start-upu jest zebranie ofert od dilerów samochodów.

Najlepsze oferty sprzedaży samochodów
Jak to działa? Zaczynamy od skonfigurowania wymarzonego samochodu, możemy zrobić to na stronach producentów aut. Następnie link albo plik z opisem auta wysyłamy przez formularz do przedstawicieli Motonegocjatora. Ci z kolei przekazują go do współpracujących z serwisem dilerów samochodów i w ciągu 4 dni wracają z uzyskanymi od nich ofertami.

Klient oszczędza przede wszystkim czas i pieniądze. Każdy diler może stosować własny system rabatów, więc znalezienie najlepszej oferty w dużym mieście czy jego okolicach może być bardzo trudne i czasochłonne. Tu większość roboty zrobi za nas pośrednik, czyli Motonegocjator.

Porady za darmo
Serwis nie pobiera pieniędzy od użytkowników, w przyszłości ma zamiar wprowadzić opłaty dla współpracujących z nim dilerów. Nie pośredniczy też w zawieraniu umowy – jedynie doradza. Pieniądze płacimy dopiero przy odbiorze samochodu, o ile oczywiście zdecydujemy się go kupić.


Obecnie start-up pracuje nad poszerzeniem oferty, czyli zaproszeniem do współpracy jak największej liczby dilerów różnych marek motoryzacyjnych.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.