„Ten cep to na tych głupków z Wiejskiej”. Warszawska galeria handlowa będzie otwarta w niedziele

Galeria Mokotów jest gotowa na zakupy w każdą niedzielę.
Galeria Mokotów jest gotowa na zakupy w każdą niedzielę. Fot. Igor Morye / Agencja Gazeta
Warszawska Galeria Mokotów nie ma zamiaru celebrować wolnych niedziel. Po pierwsze, są tam takie punkty sprzedaży, których najgłośniejsza w ostatnich tygodniach ustawa nie dotyczy. Po drugie, nawet te, których dotyczy, mają wystarczająco dużo możliwości obejścia przepisów, żeby nieprzerwanie działać.

Zgodnie z informacjami portalu naszemiasto.pl, firma Unibail-Radamco, która zarządza Galerią Mokotów, już przesłała do najemców pismo z prośbą o informację, czy mają zamiar otwierać swoje sklepy w każdą niedzielę. Wystarczy przecież, żeby właściciel stanął za ladą – a przecież kin, restauracji, cukierni, aptek, saloników prasowych czy piekarni i tak zakaz nie obejmuje.

Niewykluczone zresztą, że sklepy w Galerii Mokotów będą korzystać z opcji, o których ostatnio było głośno: czyli przekształcenia się w niedzielę w show-room. „Wchodzisz, oglądasz, zapamiętujesz towar i cenę, wchodzisz na portal sprzedaży online i... kupujesz. Za minutę zaś masz kupiony towar do odbioru w sklepie, gdzie go oglądałeś” – opisuje portal imokotow.pl.

– A ten cep to na tych głupków z Wiejskiej – nie przebiera w słowach cytowany przez portale właściciel sklepu w Galerii Mokotów. Cóż, życie nie znosi próżni, nawet w niedzielę.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.