T-Mobile robi to dobrze. Pół roku na zerwanie umowy bez drakońskich kar i zwrot pieniędzy

Sieć T-Mobile uruchamia nową promocję - zwróci nawet 300 zł wydane na abonament, jeśli nie będziemy zadowoleni z oferty
Sieć T-Mobile uruchamia nową promocję - zwróci nawet 300 zł wydane na abonament, jeśli nie będziemy zadowoleni z oferty 123rf.com/tupungato/zdjęcie seryjne
Dziś w T-Mobile ruszyła nowa oferta promocyjna. Jeśli podpiszesz z operatorem umowę na dwa lata, to masz pół roku na bezkarną rezygnację z oferty. Ba, oddadzą 300 złotych, jakie wydałeś na rachunki. Choć to wyraźny ukłon operatora w stronę klientów, internauci nie wieszczą tej ofercie długiego żywota.

Regulamin nowej oferty T-Mobile jest prosty i nawet po dogłębnej lekturze trudno znaleźć jakieś kruczki prawne. Sieć zapewnia, że po podpisaniu umowy mamy pół roku na rezygnację z jej usług. W innych tego typu umowach zapłacilibyśmy karę umowną za zerwanie kontraktu przedwcześnie.

W T-Mobile bez kar za zerwanie umowy po 6 miesiącach

Wszystko wygląda tak: podpisujemy dwuletnią umowę, abonament wynosi 50 zł miesięcznie. Do dyspozycji mamy nielimitowane rozmowy i SMS-y i MMS-y na numery w Polsce i UE. Do tego dochodzi nielimitowany internet w Polsce (po pobraniu 10 GB jego prędkość zwalnia), w to wlicza się też 3,25 GB do wykorzystania w Unii Europejskiej.

A jeśli nie jesteśmy zadowoleni z usług, to w ciągu maksymalnie pół roku możemy zrezygnować z umowy – wtedy T-Mobile zwróci nam opłaty abonamentowe. Czyli można odzyskać nawet 300 złotych. Promocja obowiązuje też w ofercie na kartę. W tym przypadku opłata miesięczna jest niższa i wynosi 25 zł, można więc odzyskać 150 złotych.

Przeczytaliśmy regulamin oferty i faktycznie nie ma w nim kruczków prawnych, uzależniających odzyskanie abonamentu od jakichś dodatkowych czynników. Nawet sam formularz odstąpienia od umowy jest niesamowicie prosty – wystarczy wpisać w nim swoje dane i zaznaczyć dwie kratki. To jedna strona tekstu, zresztą bardzo luźno zadrukowana.


Lidl przejechał się na podobnej promocji
Wiele osób zwraca uwagę na to, że ceny w T-Mobile są dość wysokie. Nie do końca, 50 złotych za abonament z taką ofertą to standard u większości operatorów. A T-Mobile akurat zajmuje wysokie lokaty, jeśli chodzi o jakość połączeń czy pokrycie zasięgiem. Zresztą, po aktualne, lutowe porównanie ofert operatorów odsyłamy do serwisu komorkomat.pl. T-Mobile zajmuje drugą lokatę, za Polkomtelem.

Inni przypominają, że na podobnej promocji – gwarancji zwrotu za towary, z których nie było się zadowolonym – przejechał się już Lidl. Wiele osób ustawiało się w kolejkach, by zwrócić puste opakowania po towarach i odzyskać pieniądze. Sieć szybko zarzuciła tę promocję, bo wiele osób uczyniło sobie z tego sposób na zarabianie pieniędzy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.