FlixBus nie zwalnia. Planujesz podróż pociągiem? Ceny tych połączeń są wyjątkowo atrakcyjne

Już niedługo w Niemczech FlixBus poszerzy swoją działalność o FlixTrain - tanie przejazdy kolejowe.
Już niedługo w Niemczech FlixBus poszerzy swoją działalność o FlixTrain - tanie przejazdy kolejowe. Fot. Materiały prasowe
Niedawno na Polskich drogach zagościł nowy przewoźnik – Flix Bus. Zastąpił znanego nam wcześniej operatora, Polskiego Busa. Na polski rynek wszedł z bardzo atrakcyjną promocją. Teraz rozszerza zakres swoich usług, na razie na terenie Niemiec.

Zaledwie kilka dni temu na polskich drogach pojawił się nowy operator autobusowy - FlixBus. Zastąpił on poprzedniego operatora, który oferował tanie połączenia pod marką Polski Bus. To nie koniec promocji, na które możemy liczyć podróżując po całej Europie.

Już niebawem podróżując po Niemczech będziemy mogli skorzystać z wyjątkowych promocji oferowanych przez FlixTrain. 24 marca ruszą pierwsze pociągi operatora. Na początku zapowiadane są regularne kursy na trasie Hamburg-Duesseldorf-Kolonia, a od połowy kwietnia również Berlin-Frankfurt n.Menem-Stuttgart. Zaś zgodnie z zapowiedziami przewoźnika, do końca kwietnia 2018 FlixTrain połączy ze sobą 28 stacji docelowych na terenie całych Niemiec.


Promocje zapowiadają się równie atrakcyjnie jak w przypadku połączeń autobusowych. Za najtańsze bilety kolejowe na trasie Berlin-Stuttgart będziemy musieli zapłacić jedynie 39 złotych. To o wiele mniej niż cena oferowanych przez przewoźnika na tej samej trasie biletów autobusowych. Należy przy tym dodać, że zapowiadany przez przewoźnika czas przejazdu pociągiem na tej trasie jest o ponad połowę krótszy niż przejazd autobusem.

Zintegrowana sieć połączeń
FlixTrain i Flixbus dostosują swoje rozkłady tak, by stworzyć jak najwygodniejszą siatkę połączeń. Jak dowiadujemy się z informacji przekazanych nam przez FlixMobility, od momentu uruchomienia w 2013 roku połączeń FlixBus, z oferty firmy skorzystało ponad 100 mln pasażerów. W tym czasie liczba oferowanych połączeń wynosiła 250 tys.
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Podczas ostatniej konferencji Kurs na HR w Gdańsku, Marcin Grzegory z Invest in Pomerania, zadał widowni pytanie, „Kto z Państwa wie coś na temat projektu Invest in Pomerania”. Potem dodał, „Pytam, bo wiem, że nie ma nic gorszego niż opowiadania o rzeczach, które ludzie znają i kojarzą”. Miał rację.

Łukasz DudkoŁukasz Dudko

Odpowiedzi na to pytanie jest tyle, że wystarczyłoby pewnie na grubą książkę, ale skupmy się na dwóch kluczowych błędach: słabej analizie konkurencji oraz nieprzygotowaniu produktu i zespołu. Bez tego ekspansja na rynki zagraniczne nie ma szans.

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Walter Isaacson, w podsumowaniu biografii Leonardo da Vinci, podsuwa nam sporą listę wniosków wynikających z działalności artysty, które można wykorzystać do rozwijania swojej kreatywności.