Duża sieć spożywcza stawia na zakupy przyszłości. Teraz zamówione produkty odbierzesz w coolomacie

Podwarszawski Auchan ustawia pierwszy testowy coolomat.
Podwarszawski Auchan ustawia pierwszy testowy coolomat. Fot. Michal Walczak / Agencja Gazeta
Auchan testuje nowe rozwiązania. Pierwszy coolomat stanął w podwarszawskim Piasecznie. Klienci mogą odbierać zamówione towary w dowolnej chwili. Jeżeli rozwiązanie się sprawdzi, pojawią się kolejne coolomaty.

Zakupy przez internet stają się coraz bardziej popularne. Próbują z tego skorzystać również spożywcze sieci handlowe. O ile niektóre dopiero powoli wkraczają na rynek e-zakupów, to inne, które są na nim od dawna, starają się usprawnić ten rodzaj świadczonych usług.

Jak informowaliśmy niedawno, swój pierwszy coolomat uruchomiła również sieć Carrefour. Mieści się on przy najnowszym supermarkecie sieci w warszawskim centrum handlowym Promenada. Zamówione w supermarkecie zakupy można odebrać w stojącym na zewnątrz automacie, który przypomina znane nam już paczkomaty.

Auchan testuje coolomaty
Teraz w rynek coolomatów celuje również Auchan. Pierwszy automat tego typu ustawił koło swojego sklepu w podwarszawskim Piasecznie. To ukłon w stronę klientów, którzy chcą zrobić zakupy przez internet, ale nie chcą czekać na dostawę w domu. Coolomat pozwoli im na odebranie zamówionych produktów w wolnej chwili.
Dodatkową jego zaletą jest z pewnością to, że w przeciwieństwie do dostaw pod wskazany adres, za dostawę zakupów do coolomatu nie ma dodatkowej opłaty.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.