Dziś rusza nowa promocja Biedronki. Dzięki niej poczujesz się jak na wakacjach

W najnowszej gazetce promocyjnej Biedronki znalazły się produkty i dania kuchni śródziemnomorskiej.
W najnowszej gazetce promocyjnej Biedronki znalazły się produkty i dania kuchni śródziemnomorskiej. Fot. Anna Jarecka / Agencja Gazeta
Nowa akcja promocyjna nazywa się „Codziennie odkrywaj nowe smaki. Kuchnia Śródziemnomorska”. W ofercie znalazły się dania kuchni z sześciu południowoeuropejskich krain. Zamieszczone w gazetce promocyjnej przepisy przydadzą się początkującym kucharzom.

Biedronka przyzwyczaiła nas już do wielu promocji, dzięki którym można kupić wiele produktów, nie tylko kulinarnych, w atrakcyjnych cenach. W poprzednich dużych akcjach organizowanych przez sieć oferowane były między innymi telefony Xiaomi i rowery. Tym razem, w ramach wiosennej promocji, w sklepach będzie można nabyć produkty i gotowe dania gotowe pochodzące z Chorwacji, Francji, Grecji, Hiszpanii, Portugalii oraz Włoch. Wśród nich klienci znajdą zarówno znane marki, jak i marki własne sieci.

Z ciekawych pozycji warto wymienić choćby ośmiornicę gotowaną marki Marinero w cenie 24,90 zł za opakowanie 200g.

Kuchnia śródziemnomorska dla każdego

- Dieta mieszkańców strefy śródziemnomorskiej jest znana i lubiana na całym świecie, także przez polskich konsumentów. To, co nam, Polakom, jest w tej kuchni tak bliskie, to także gościnność i wspólna celebracja czasu z bliskimi przy rodzinnym stole. Włączmy więc w naszą dietę więcej warzyw i owoców, ryb, oliwę z oliwek i jedzmy lżej, ale wciąż z największą przyjemnością i w gronie najbliższych – zachęca Anna Górska, kupiec z Jeronimo Martins Polska odpowiedzialny za ofertę śródziemnomorską.Poza szeroką ofertą makaronów, sosów, oliwy, jak również piwa i słodyczy pochodzących z południa Europy, w gazetce promocyjnej Biedronki znajdziemy przepisy na różne dania z tradycyjnych kuchni regionalnych. Dzięki temu klientom z pewnością łatwiej będzie dokonać wyboru podczas zakupów i dostosować go do własnych potrzeb i fascynacji kulinarnych. Będzie je można znaleźć również na specjalnie przygotowanej dla klientów stronie internetowej, dedykowanej kuchni śródziemnomorskiej. W celu uzupełnienia oferty w niższych niż zazwyczaj cenach oferowane będą również produkty z podstawowej oferty.

Jak dowiadujemy się z gazetki promocyjnej, część z produktów dostępnych w obecnej promocji na stałe zagości w ofercie Biedronki.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Coraz częściej pod sztandarem walki z terroryzmem, w tym również cyberterroryzmem, przeprowadza się zmiany w prawie, które rozpoczynają dyskusję nad prawem do prywatności i wzajemnym stosunkiem obu wartości. Czy zawsze jednak mamy do czynienia z ingerencją w prywatność jednostki przy okazji zapewnienia większego poziomu bezpieczeństwa?

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Pewne książki warto przeczytać, inne trzeba. Do tej drugiej kategorii zalicza się z pewnością „Siła Nawyku”, której autorem jest Charles Duhigg. Jak tłumaczy już sam podtytuł, książka pozwala zrozumieć „dlaczego robimy to co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie”. Otóż okazuje się, że mózg działa według pewnych schematów.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.