Koniec drwin z Xiaomi. W końcu mają porządny sklep w Warszawie, ceny prawie jak w Chinach

Tłumów na otwarciu salonu Xiaomi w warszawskiej Arkadii nie było. Ale sklep jest naprawdę fajny i pełen ciekawych produktów w dobrych cenach.
Tłumów na otwarciu salonu Xiaomi w warszawskiej Arkadii nie było. Ale sklep jest naprawdę fajny i pełen ciekawych produktów w dobrych cenach. Fot. Konrad Bagiński
– Ta wyspa z trzema telefonami była kiepskim pomysłem. Chodziło nam o salon i w końcu mamy salon – mówili przedstawiciele chińskiej marki podczas otwarcia swojego nowego salonu w warszawskiej Arkadii. Ceny nie szokują, ale jest kilka produktów w bardzo atrakcyjnych cenach.

To już drugi prawdziwy sklep Xiaomi w Polsce. Rok temu marka ogłosiła otwarcie placówki w warszawskiej Arkadii, ale okazało się, że zamiast salonu uruchomiono jedynie tzw. wyspę, czyli stoisko na korytarzu. Teraz Xiaomi i ABC Data (oficjalny dystrybutor) otworzyli całkiem porządny salon w tym warszawskim centrum handlowym. Kilka tygodni wcześniej podobny sklep powstał w Krakowie.

I trzeba przyznać, że wygląda dobrze i jest nieźle zaopatrzony. Znajdziemy w nim pełną ofertę smartfonów chińskiej marki i sporo innych produktów. Ceny są atrakcyjne, szczególną uwagę warto zwrócić na oczyszczacze powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2. Do tej pory z ceną 850 zł był to jeden najlepszych i najtańszych oczyszczaczy na rynku. A teraz cena spadła – ten sprzęt można kupić już za 599 złotych, zaś cena filtrów spadła z ponad 200 do 129 złotych. To naprawdę świetna okazja. Nasz test Xiaomi Mi Air Purifier 2 znajdziecie tutaj.

W sklepie Xiaomi znajdziecie też szeroki wybór słuchawek, głośników bluetooth, akcesoriów do smartfonów oraz sprzętów AGD – są i roboty odkurzające (Mi Robot Vacuum), wagi, lampy, czajnik, są elektryczne hulajnogi (Mijia Scooter) oraz sportowe smartwatche. Są i pewne zaskoczenia. Trudno przypuszczać, żeby furorę na polskim rynku zrobiło specjalne urządzenie do gotowania ryżu za 379 złotych.


Dużą uwagę przykuwają sprzęty, których kupić (jeszcze) nie można. Są to np. telewizory marki Xiaomi czy laptop Xiaomi Mi Notebook Air. Przedstawiciele ABC Data i Xiaomi twierdzą, że asortyment będzie stopniowo rozszerzany. Miejsca wystarczy, salon ma ok. 100 m kw i jest utrzymany w modnej, minimalistycznej stylistyce.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Bartłomiej BaranowskiBartłomiej Baranowski

Ponad roku temu polscy widzowie mogli zobaczyć, jak wygląda proces wydawania gry przez małe niezależne studio. Film dokumentalny „Wszystko z nami w porządku” ukazuje trud tworzenia produkcji „Lichtspeer”. O grach i o filmie porozmawiałem z twórcami gry oraz reżyserem filmu.

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Pewne książki warto przeczytać, inne trzeba. Do tej drugiej kategorii zalicza się z pewnością „Siła Nawyku”, której autorem jest Charles Duhigg. Jak tłumaczy już sam podtytuł, książka pozwala zrozumieć „dlaczego robimy to co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie”. Otóż okazuje się, że mózg działa według pewnych schematów.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.