Gdy "staff" przypadkiem zmienia się w "stuff". Zobacz, od czego zaczynała jedna z najważniejszych imprez w branży

Wyobraź sobie, że jutro rozpoczyna się ważna branżowa impreza, na której będzie kilka tysięcy ludzi, a wszyscy wolontariusze mają na plakietkach wydrukowane "stuff" zamiast "staff". Co zrobisz?

InfoShare to jedna z największych branżowych imprez w naszym regionie Europy. Zaczynała skromnie, od kilku programistów i kilkuset uczestników. Dziś, momentami tłum gęstnieje tak, że trzeba przepychać się łokciami.

Tysiące uczestników, setki prelekcji, tu nie da się nudzić. Jednak taka impreza to ogromne, by nie powiedzieć - karkołomne - przedsięwzięcie organizacyjne. Jak dopiąć wszystko na ostatni guzik? Co może się po drodze nie udać? Bo że coś się wysypie, to pewne.

O trudnych początkach InfoShare i jego dzisiejszym wymiarze opowiada w rozmowie z INNPoland.pl Grzegorz Borowski, prezes Fundacji InfoShare i główny sprawca całego zamieszania.
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Podczas ostatniej konferencji Kurs na HR w Gdańsku, Marcin Grzegory z Invest in Pomerania, zadał widowni pytanie, „Kto z Państwa wie coś na temat projektu Invest in Pomerania”. Potem dodał, „Pytam, bo wiem, że nie ma nic gorszego niż opowiadania o rzeczach, które ludzie znają i kojarzą”. Miał rację.

Łukasz DudkoŁukasz Dudko

Odpowiedzi na to pytanie jest tyle, że wystarczyłoby pewnie na grubą książkę, ale skupmy się na dwóch kluczowych błędach: słabej analizie konkurencji oraz nieprzygotowaniu produktu i zespołu. Bez tego ekspansja na rynki zagraniczne nie ma szans.

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Walter Isaacson, w podsumowaniu biografii Leonardo da Vinci, podsuwa nam sporą listę wniosków wynikających z działalności artysty, które można wykorzystać do rozwijania swojej kreatywności.