30-latek, którego rodzice wypędzili z domu, opowiedział, jak sobie radzi. Dziennikarz ledwo opanował wybuch śmiechu

Tuż po wyprowadzce 30-letniego Michaela Rotondo z domu, mężczyzna zdradził dziennikarzowi Fox News, gdzie skierował swoje wszystkie kroki
Tuż po wyprowadzce 30-letniego Michaela Rotondo z domu, mężczyzna zdradził dziennikarzowi Fox News, gdzie skierował swoje wszystkie kroki kadr z Fox News
Tuż po wyprowadzce z rodzinnego domu, 30-letni Michael Rotondo zdradził dziennikarzowi "Fox News", gdzie skierował swoje pierwsze kroki. Prezenter ledwo opanował wybuch śmiechu.


Michael Rotondo to bezsprzecznie jedna z najbardziej medialnych postaci ostatnich dni. Wyrok sądu, nakazujący mu wyprowadzkę od rodziców był opisywany tak przez lokalne tabloidy, jak i przez poważane media o ogólnoświatowym zasięgu.

Christina i Mark Rotondo zachęcali syna do usamodzielnienia się od dłuższego czasu. Oferowali mu wsparcie finansowe, pomoc w znalezieniu mieszkania na wynajem i stałej pracy.  W końcu jednak nie wytrzymali i poprosili o pomoc wymiar sprawiedliwości. Sędzia uznał, że pozostający na utrzymaniu rodziców 30-latek musi opuścić dom. Stało się to 1 czerwca 2018 roku.

Gdzie skierował swoje pierwsze kroki? O to zapytał go w wywiadzie dziennikarz stacji „Fox News”. – Gdzie jesteś teraz? – spytał prezenter.

– W domu siostry mojego kuzyna – wyjaśnił ze spokojem Rotondo.

– Aha, więc w zasadzie wciąż mieszkasz z rodziną – zaczął się śmiać dziennikarz.

Jego rozmówca zaczął jednak tłumaczyć, że siedzi tam ze względu na możliwość połączenia ze studiem przez Skype'a. W trakcie krótkiej rozmowy Rotondo zdradził nieco więcej szczegółów na swój temat. Opowiedział, że poszedł do college'u, ale porzucił go, bo środowisko w akademiku mu nie pasowało. Potem chwytał się różnych zajęć, pracując m.in. jako uliczny sprzedawca i dostawca. Nie chciał jednak odpowiedzieć na pytanie, czy był z tych prac wyrzucany, czy rezygnował na własne życzenie.


– Może to czas, żeby oszczędzić trochę pieniędzy i wziąć odpowiedzialność za swoje życie? – Nie myślałem o tym. Może to słuszna uwaga – odparł Rotondo. Wcześniej mężczyzna zapowiadał, że zamierza się utrzymywać w najbliższym czasie z pieniędzy, jakie dostaje za wywiady telewizyjne.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Igor IluninIgor Ilunin

Większość ludzi już jest przyzwyczajona do przyswajania danych i multimediów na wielu ekranach. Stąd oczekiwana, że samochody zapewnią podobne możliwości, są naturalne.

Piotr BuckiPiotr Bucki

Czasem na szkoleniach przeprowadzam pewien eksperyment. Proszę uczestników, żeby wskazali lewą i prawą stronę. Nic trudnego. Dla przeważającej większości. To jednak nie koniec eksperymentu.

Tomasz SwiebodaTomasz Swieboda

Polski rynek venture capital z roku na rok staje się coraz dojrzalszy i powoli zaczyna przypominać zachodnie ekosystemy. Tak w ostatnich dwóch latach wyglądała lokalna scena startupowa.