Biedronka otwiera własny outlet. Daje rabaty do 80 proc.

Biedronka otwiera w Poznaniu outlet z przecenionymi nawet o 80 proc. towarami
Biedronka otwiera w Poznaniu outlet z przecenionymi nawet o 80 proc. towarami Fot. Dawid Chalimoniuk / Agencja Gazeta
Biedronka w Poznaniu. Zastanawialiście się kiedyś, co dzieje się z niesprzedanymi towarami z Biedronki? Mamy odpowiedź: trafiają do outletu, gdzie można je kupić nawet o 80 proc. taniej. Pierwszy taki supertani sklep Biedronki na dniach otwiera się w Poznaniu. Klienci znajdą tam m.in. sprzęt RTV i AGD, artykuły z kategorii dom i ogród oraz chemię gospodarczą i kosmetyki.

Sklep otwiera się już 12 lipca 2018 roku w Poznaniu, przy ul. 28 czerwca 1956, numer 390. Będą w nim oferowane setki pełnowartościowych produktów przemysłowych pochodzących z poprzednich kolekcji.

Przeceny będą wynosić od 30 proc. do nawet 80 proc., a sklep będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godz. 8:00 – 21:00 oraz w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00.

Wśród aktualnych promocji znalazły się produkty takie jak: zestaw gamingowy master FX Hykker (składający się m.in. z klawiatury multimedialnej czy myszy optycznej) w cenie 24,99 zł/zest. (50 proc. taniej), wyciskarka wolnoobrotowa do soków w cenie 149 zł/szt. (25 proc. taniej), a także przydatny podczas porządków w domu mop obrotowy z wiadrem w cenie 19,99 zł/zest. (50 proc. taniej).

Outlet Biedronki - oferta
Fani majsterkowania znajdą w outlecie narzędzia, które uzupełnią domowy warsztat, a także szeroką gamę produktów gospodarstwa domowego w wyjątkowo niskich cenach. Promocyjna oferta produktów obowiązuje wyłącznie w outlecie sieci Biedronka w Poznaniu. Szczegóły oferty znajdziecie na stronie Biedronka.pl.

– Outlet Biedronki to zupełnie nowa propozycja dla klientów zarówno indywidualnych jak i hurtowych. W każdym tygodniu dodawane do oferty będą kolejne produkty nawiązujące tematycznie do aktualnego sezonu. Dzięki takiej formie sprzedaży niskie ceny, z których znana jest Biedronka, będą jeszcze bardziej atrakcyjne – mówi Jakub Klimczak, Starszy Manager Sprzedaży w sieci Biedronka (która ostatnio zaczęła rekrutować seniorów), odpowiedzialny za sklepy w tym regionie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.