Biedronka otwiera własny outlet. Daje rabaty do 80 proc.

Biedronka otwiera w Poznaniu outlet z przecenionymi nawet o 80 proc. towarami
Biedronka otwiera w Poznaniu outlet z przecenionymi nawet o 80 proc. towarami Fot. Dawid Chalimoniuk / Agencja Gazeta
Biedronka w Poznaniu. Zastanawialiście się kiedyś, co dzieje się z niesprzedanymi towarami z Biedronki? Mamy odpowiedź: trafiają do outletu, gdzie można je kupić nawet o 80 proc. taniej. Pierwszy taki supertani sklep Biedronki na dniach otwiera się w Poznaniu. Klienci znajdą tam m.in. sprzęt RTV i AGD, artykuły z kategorii dom i ogród oraz chemię gospodarczą i kosmetyki.

Sklep otwiera się już 12 lipca 2018 roku w Poznaniu, przy ul. 28 czerwca 1956, numer 390. Będą w nim oferowane setki pełnowartościowych produktów przemysłowych pochodzących z poprzednich kolekcji.

Przeceny będą wynosić od 30 proc. do nawet 80 proc., a sklep będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godz. 8:00 – 21:00 oraz w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00.

Wśród aktualnych promocji znalazły się produkty takie jak: zestaw gamingowy master FX Hykker (składający się m.in. z klawiatury multimedialnej czy myszy optycznej) w cenie 24,99 zł/zest. (50 proc. taniej), wyciskarka wolnoobrotowa do soków w cenie 149 zł/szt. (25 proc. taniej), a także przydatny podczas porządków w domu mop obrotowy z wiadrem w cenie 19,99 zł/zest. (50 proc. taniej).

Outlet Biedronki - oferta
Fani majsterkowania znajdą w outlecie narzędzia, które uzupełnią domowy warsztat, a także szeroką gamę produktów gospodarstwa domowego w wyjątkowo niskich cenach. Promocyjna oferta produktów obowiązuje wyłącznie w outlecie sieci Biedronka w Poznaniu. Szczegóły oferty znajdziecie na stronie Biedronka.pl.

– Outlet Biedronki to zupełnie nowa propozycja dla klientów zarówno indywidualnych jak i hurtowych. W każdym tygodniu dodawane do oferty będą kolejne produkty nawiązujące tematycznie do aktualnego sezonu. Dzięki takiej formie sprzedaży niskie ceny, z których znana jest Biedronka, będą jeszcze bardziej atrakcyjne – mówi Jakub Klimczak, Starszy Manager Sprzedaży w sieci Biedronka (która ostatnio zaczęła rekrutować seniorów), odpowiedzialny za sklepy w tym regionie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Geoblokowaniem nazywane są praktyki polegające na blokowaniu dostępu do stron internetowych lub przekierowywania na strony przewidziane dla danego rynku ze względu na przynależność państwową odwiedzającego. Takie praktyki uznawane są za dyskryminujące...

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Pewne książki warto przeczytać, inne trzeba. Do tej drugiej kategorii zalicza się z pewnością „Siła Nawyku”, której autorem jest Charles Duhigg. Jak tłumaczy już sam podtytuł, książka pozwala zrozumieć „dlaczego robimy to co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie”. Otóż okazuje się, że mózg działa według pewnych schematów.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.