„Jest prawdopodobnie najstarszym warszawskim szewcem”. Wzruszająca reakcja na apel blogerki

Pan Adam Janosz, właściciel zakładu szewskiego przy ulicy Śniadeckich w Warszawie
Pan Adam Janosz, właściciel zakładu szewskiego przy ulicy Śniadeckich w Warszawie facebook.com/Agata4life
Szewc to jeden w wymierających zawodów. W ostatnim czasie przekonuje się o tym pan Adam Janosz, właściciel pracowni w centrum Warszawy. Jedna z blogerek postanowiła zaapelować do internautów o pomoc – pan Adam ma według niej coraz mniej pracy.

- Moja Babcia była jedną z jego pierwszych klientek. Pan Adaś jest prawdopodobnie najstarszym warszawskim szewcem...niestety ma coraz mniej pracy… - pisze w emocjonalnym wpisie właścicielka bloga Agata4life.

Blogerka zaapelowała do internautów o pomoc poprzez skorzystanie z jego usług. – Nie wyobrażam sobie ulicy Śniadeckich 1/15 bez Pana Adasia – dodaje.

Pierwsza reakcja internautów? W ciągu kilkunastu godzin post został udostępniony ponad 12 tys. razy. Wiele osób zadeklarowało, że wybierze się w najbliższym czasie do zakładu Adama Janosza, część odpisała, że dopiero teraz się o nim dowiedziała. Ci drudzy zwrócili uwagę, że na ulicy Śniadeckich brakuje odpowiednich oznaczeń, które nakierowałyby potencjalnych klientów.

To nie pierwsza tego typu akcja. W ubiegłym roku pisaliśmy o panu Edwardzie – szewcu z ulicy Polnej. Rzemieślnik walczył o to, by dotrwać ze swoim biznesem do okrągłej 30 rocznicy i również szukał nowych klientów.

Dzisiaj wyjątkowo zwracam się do Was wszystkich z prośbą...Pana Adasia znam -dzieści

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Coraz częściej pod sztandarem walki z terroryzmem, w tym również cyberterroryzmem, przeprowadza się zmiany w prawie, które rozpoczynają dyskusję nad prawem do prywatności i wzajemnym stosunkiem obu wartości. Czy zawsze jednak mamy do czynienia z ingerencją w prywatność jednostki przy okazji zapewnienia większego poziomu bezpieczeństwa?

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Pewne książki warto przeczytać, inne trzeba. Do tej drugiej kategorii zalicza się z pewnością „Siła Nawyku”, której autorem jest Charles Duhigg. Jak tłumaczy już sam podtytuł, książka pozwala zrozumieć „dlaczego robimy to co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie”. Otóż okazuje się, że mózg działa według pewnych schematów.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.