Aplikacja udająca wiatrak hitem, ale wiele osób narzeka. "Na mnie to nie wieje"

Sporo osób dziwi się, że aplikacja pokazująca kręcący się wentylator, nie chłodzi i nie wytwarza podmuchów...
Sporo osób dziwi się, że aplikacja pokazująca kręcący się wentylator, nie chłodzi i nie wytwarza podmuchów... Foto: Konrad Bagiński / INN:Poland
W ostatnich dniach sporą furorę w sklepie z aplikacjami na Androida robi Portable Fun (ponad pół miliona pobrań!). Apka to żart – pokazuje kręcący się wentylator i imituje jego dźwięki. Są jednak osoby, które wzięły ją na serio i marudzą, że to nie działa i nie chłodzi.

Apka faktycznie jest dowcipem dewelopera, ale ten uczciwie zaznacza to w opisie. Dodaje, że kręcący się wiatrak nie chłodzi, bo chłodzić nie może. Większość użytkowników świetnie wyczuła intencje twórcy i dowcipnie komentuje sposób działania aplikacji.

Portable Fun - komentarze użytkowników
– Wkręciło mi palec jak próbowałem wyłączyć i musiałem restartować telefon. Teraz nie mam palca, ale mi chłodno, więc daję 5 – pisze jeden z użytkowników.

– Curka się przeziębiła, ale wiatrak zdrowo po$#@ala – dodaje inny (pisownia prawie oryginalna).

Ale są i tacy, którzy wydają się być poważnie zawiedzeni, że ich telefon nie chłodzi otoczenia wiatraczkiem z ekranu.
W ocenach aplikacji jest całkiem sporo negatywnych wpisów, z komentarzami typu „na mnie to nie wieje, nic a nic to nie działa, tylko dźwięki jakieś okropne”.

W tym sporo po polsku, pisanych w ostatnich dniach. Okazuje się, że upały faktycznie mogą źle wpływać na procesy myślowe, a chęć ochłodzenia się przyjmować niespodziewane formy. Sprawdźcie, jak najlepiej chronić się przed wysokimi temperaturami.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Aaron Sorkin – amerykański dramaturg, scenarzysta, reżyser i producent filmowy i telewizyjny – przekonuje, że jeśli nie masz w swojej opowieści takich słów jak „ale”, „jednak”, „z wyjątkiem”, „poza”, „tymczasem”, to nie stworzysz dobrej historii. Jeśli nie masz właśnie takich słów funkcyjnych, to nie masz też dobrej narracji do swojej prezentacji.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Całkiem niedawno rozpoczął się nowy rok 2019. Jaki był poprzedni dla mnie i mojej firmy? Odpowiem obiektywnie i szczerze. Dobry. Z dumą mogę powiedzieć, że cały czas rośniemy, notujemy zyski, a pracy nie brakuje. Jest to zasługa kilku składowych. Po pierwsze wzrastającej świadomości co do sektora odnawialnych źródeł energii.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.