Aplikacja udająca wiatrak hitem, ale wiele osób narzeka. "Na mnie to nie wieje"

Sporo osób dziwi się, że aplikacja pokazująca kręcący się wentylator, nie chłodzi i nie wytwarza podmuchów...
Sporo osób dziwi się, że aplikacja pokazująca kręcący się wentylator, nie chłodzi i nie wytwarza podmuchów... Foto: Konrad Bagiński / INN:Poland
W ostatnich dniach sporą furorę w sklepie z aplikacjami na Androida robi Portable Fun (ponad pół miliona pobrań!). Apka to żart – pokazuje kręcący się wentylator i imituje jego dźwięki. Są jednak osoby, które wzięły ją na serio i marudzą, że to nie działa i nie chłodzi.

Apka faktycznie jest dowcipem dewelopera, ale ten uczciwie zaznacza to w opisie. Dodaje, że kręcący się wiatrak nie chłodzi, bo chłodzić nie może. Większość użytkowników świetnie wyczuła intencje twórcy i dowcipnie komentuje sposób działania aplikacji.

Portable Fun - komentarze użytkowników
– Wkręciło mi palec jak próbowałem wyłączyć i musiałem restartować telefon. Teraz nie mam palca, ale mi chłodno, więc daję 5 – pisze jeden z użytkowników.

– Curka się przeziębiła, ale wiatrak zdrowo po$#@ala – dodaje inny (pisownia prawie oryginalna).

Ale są i tacy, którzy wydają się być poważnie zawiedzeni, że ich telefon nie chłodzi otoczenia wiatraczkiem z ekranu.
W ocenach aplikacji jest całkiem sporo negatywnych wpisów, z komentarzami typu „na mnie to nie wieje, nic a nic to nie działa, tylko dźwięki jakieś okropne”.

W tym sporo po polsku, pisanych w ostatnich dniach. Okazuje się, że upały faktycznie mogą źle wpływać na procesy myślowe, a chęć ochłodzenia się przyjmować niespodziewane formy. Sprawdźcie, jak najlepiej chronić się przed wysokimi temperaturami.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.