Przez błąd urzędników nie pojawi się na własnym ślubie. Ma genialny sposób, by ich przechytrzyć

Panna młoda nie dostała pozwolenie na wjazd do kraju. Ślub weźmie więc za pośrednictwem Skype'a.
Panna młoda nie dostała pozwolenie na wjazd do kraju. Ślub weźmie więc za pośrednictwem Skype'a. 123rf.com / zdjęcie seryjne
Zaproszenia już wysłane, menu wybrane, wesele dopięte na ostatni guzik. No, prawie ostatni. Pozostał tylko jeden drobny szczególik - panna młoda, z powodu błędu urzędników, najwyraźniej nie będzie mogła wziąć udziału w uroczystości. Przysięgę małżeńską planuje zatem złożyć... przez Skype’a.

Dyne jest Amerykanką, Alex ma obywatelstwo brytyjsko-amerykańskie. Para wzięła już ślub w listopadzie zeszłego roku, ale planuje ponowną ceremonię w Wielkiej Brytanii, ponieważ właśnie tam młodzi zamierzają zamieszkać. Niestety, uroczystość może być znacznie utrudniona, ponieważ Dyne nie dostała pozwolenia na wjazd do kraju - informuje Intependent.

Ślub, na który para wydała ponad 20 tysięcy funtów, planowany jest już na przyszłą niedzielę. Są poważne wątpliwości, czy pannie młodej uda się dotrzeć na ceremonię. Dlatego para zdecydowała się na złożenie przysięgi małżeńskiej za pośrednictwem Skype’a i iPadów.

Nieobecność panny młodej na ślubie
Wniosek o wizę kobieta złożyła już w lutym. Zgodnie z brytyjskimi przepisami, urząd miał 12 tygodni na udzielenie odpowiedzi. Termin upłynął zatem w maju, lecz urzędnicy poinformowali zaniepokojonych młodych, że decyzji wciąż jeszcze nie ma.


Przygotowania do ślubu trwały więc w najlepsze, gdy nagle 3 lipca para została poinformowana, że wniosek kobiety został odrzucony. Do tego w maju, o czym nikt ich wcześniej nie poinformował.

Ślub przez Skype'a nie wymaga wynajmowania domu weselnego. Jak pisaliśmy ostatnio w INNPoland.pl, prowadzenie domu weselnego to ciekawy pomysł na biznes.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Coraz częściej pod sztandarem walki z terroryzmem, w tym również cyberterroryzmem, przeprowadza się zmiany w prawie, które rozpoczynają dyskusję nad prawem do prywatności i wzajemnym stosunkiem obu wartości. Czy zawsze jednak mamy do czynienia z ingerencją w prywatność jednostki przy okazji zapewnienia większego poziomu bezpieczeństwa?

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Pewne książki warto przeczytać, inne trzeba. Do tej drugiej kategorii zalicza się z pewnością „Siła Nawyku”, której autorem jest Charles Duhigg. Jak tłumaczy już sam podtytuł, książka pozwala zrozumieć „dlaczego robimy to co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie”. Otóż okazuje się, że mózg działa według pewnych schematów.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.