Nie tylko klopsiki. Ikea w końcu wprowadziła wegetariańskie hot-dogi po 2 zł

Wegetariańskie hot-dogi w Ikei kosztują 2 złote
Wegetariańskie hot-dogi w Ikei kosztują 2 złote mat. prasowe
Wiele osób jeździ do Ikei tylko po to, żeby wsunąć słynnego szwedzkiego hot-doga za złotówkę. Swojej wersji w końcu doczekali się wegetarianie. Nie są już skazani tylko na równie słynne klopsiki w wersji wege.

Hot-dogi to jeden z największych hitów szwedzkiej sieci meblowej. Wiadomo było, że do sprzedaży trafi ich wegetariańska odmiana – i rzecz stała się faktem.

Kosztują 2 złote, tyle co zwykły hot-dog z dodatkami (czyli z ogórkiem i posypką ze smażonej cebuli).

Wegetariańskie hot-dogi w Ikei są sprzedawane tylko w wersji ze słodko-pikantną musztardą, marynowaną czerwoną kapustą oraz prażoną cebulką. Nie dostaniemy więc "golasa", bo Szwedzi doszli do wniosku, że tylko z dodatkami ma to odpowiedni smak i teksturę.

Hot-dogi bez mięsa testowano na początku roku w markecie w Malmö. Ich składniki to: jarmuż, czerwona soczewica, komosa ryżowa, cebula, marchew, ziemniaki oraz przyprawy (imbir, kurkuma, sól i pieprz).

Ikea niedawno zapowiedziała, że będzie otwierać nowe sklepy w centrach miast, zamiast na peryferiach.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Coraz częściej pod sztandarem walki z terroryzmem, w tym również cyberterroryzmem, przeprowadza się zmiany w prawie, które rozpoczynają dyskusję nad prawem do prywatności i wzajemnym stosunkiem obu wartości. Czy zawsze jednak mamy do czynienia z ingerencją w prywatność jednostki przy okazji zapewnienia większego poziomu bezpieczeństwa?

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Pewne książki warto przeczytać, inne trzeba. Do tej drugiej kategorii zalicza się z pewnością „Siła Nawyku”, której autorem jest Charles Duhigg. Jak tłumaczy już sam podtytuł, książka pozwala zrozumieć „dlaczego robimy to co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie”. Otóż okazuje się, że mózg działa według pewnych schematów.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.