Polska sieć lodziarni zaszalała. Zrobili lody o smaku mizerii, musztardy i pomidorów z cebulą

Lody - nietypowe smaki. W tej lodziarni robią lody o smaku oscypka, anchois czy musztardy.
Lody - nietypowe smaki. W tej lodziarni robią lody o smaku oscypka, anchois czy musztardy. Facebook.com/LuckyLood.Gliwice
Marchewkowe? Było. Słony karmel? Nuda. A w tej lodziarni na nudę miejsca nie ma. Nie doświadczą jej też lodziarze, bo co chwila eksperymentują z nowymi smakami. Zrobili nawet lody o smaku rybnych filecików anchois, oscypka czy buraka z miodem.

Jesteście ciekawi, gdzie znaleźć tak nietypową lodziarnię? Ta konkretna nazywa się Lucky Lood i znajduje się w Gliwicach. Placówki tej małej sieci są też w Chorzowie, Krakowie i Małogoszczu.

Nietypowe smaki lodów
Jej właściciele jednocześnie idą z prądem i tworzą lody całkowicie naturalne, pozbawione wzmacniaczy czy sztucznych barwników. A jednocześnie robią smaki, których wiele osób nawet boi się spróbować.

Lody musztardowe idealnie skomponują się zarówno z mięsami i rybami, jak i gotowanymi czy świeżymi warzywami. Musztarda...

Opublikowany przez Lucky Lood Gliwice lody naturalne Poniedziałek, 6 sierpnia 2018
Ich popisowymi dziełami są lody alkoholowe. W ofercie są mrożonki o smaku i na bazie piwa Desperados, Jagermeistera z Red Bullem oraz Ballantinesa czy Jack Danielsa. W ofercie mają też wyroby smakujące jak musztarda, mizeria, pomidory z cebulą, anchois, banan w mleku kokosowym czy buraki z miodem.

Na dodatek produkują lody specjalnie dla cukrzyków i bezglutenowców, również na bazie mleka bez laktozy. Eksperci już wiosną wskazywali na to, że nietypowe lody będą hitem tegorocznego lata.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.