Polska sieć lodziarni zaszalała. Zrobili lody o smaku mizerii, musztardy i pomidorów z cebulą

Lody - nietypowe smaki. W tej lodziarni robią lody o smaku oscypka, anchois czy musztardy.
Lody - nietypowe smaki. W tej lodziarni robią lody o smaku oscypka, anchois czy musztardy. Facebook.com/LuckyLood.Gliwice
Marchewkowe? Było. Słony karmel? Nuda. A w tej lodziarni na nudę miejsca nie ma. Nie doświadczą jej też lodziarze, bo co chwila eksperymentują z nowymi smakami. Zrobili nawet lody o smaku rybnych filecików anchois, oscypka czy buraka z miodem.

Jesteście ciekawi, gdzie znaleźć tak nietypową lodziarnię? Ta konkretna nazywa się Lucky Lood i znajduje się w Gliwicach. Placówki tej małej sieci są też w Chorzowie, Krakowie i Małogoszczu.

Nietypowe smaki lodów
Jej właściciele jednocześnie idą z prądem i tworzą lody całkowicie naturalne, pozbawione wzmacniaczy czy sztucznych barwników. A jednocześnie robią smaki, których wiele osób nawet boi się spróbować.

Lody musztardowe idealnie skomponują się zarówno z mięsami i rybami, jak i gotowanymi czy świeżymi warzywami. Musztarda...

Opublikowany przez Lucky Lood Gliwice lody naturalne Poniedziałek, 6 sierpnia 2018
Ich popisowymi dziełami są lody alkoholowe. W ofercie są mrożonki o smaku i na bazie piwa Desperados, Jagermeistera z Red Bullem oraz Ballantinesa czy Jack Danielsa. W ofercie mają też wyroby smakujące jak musztarda, mizeria, pomidory z cebulą, anchois, banan w mleku kokosowym czy buraki z miodem.

Na dodatek produkują lody specjalnie dla cukrzyków i bezglutenowców, również na bazie mleka bez laktozy. Eksperci już wiosną wskazywali na to, że nietypowe lody będą hitem tegorocznego lata.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Geoblokowaniem nazywane są praktyki polegające na blokowaniu dostępu do stron internetowych lub przekierowywania na strony przewidziane dla danego rynku ze względu na przynależność państwową odwiedzającego. Takie praktyki uznawane są za dyskryminujące...

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Pewne książki warto przeczytać, inne trzeba. Do tej drugiej kategorii zalicza się z pewnością „Siła Nawyku”, której autorem jest Charles Duhigg. Jak tłumaczy już sam podtytuł, książka pozwala zrozumieć „dlaczego robimy to co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie”. Otóż okazuje się, że mózg działa według pewnych schematów.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.