Trafi do więzienia za kradzież nagich zdjęć. "To nie skandal. To przestępstwo seksualne "

W 2014 roku nagie zdjęcia Jennifer Lawrence zostały skradzione. Ich złodziej trafi za kratki
W 2014 roku nagie zdjęcia Jennifer Lawrence zostały skradzione. Ich złodziej trafi za kratki Wikipedia.com / Mingle MediaTV
Nagie zdjęcia Jennifer Lawerence, Kate Upton i Kristen Dunst wyciekły do sieci m.in. za sprawą 26-letniego hakera, George Garofano. Mężczyzna właśnie usłyszał wyrok - trafi do więzienia.

– To nie skandal. To przestępstwo seksualne – w taki sposób Jennifer Lawerence skomentowała kradzież jej prywatnych zdjęć, której w 2014 r. dokonało czterech mężczyzn. Jednym z nich był właśnie Garofano.

Ofiarą hakerskiego ataku padli nie tylko celebryci, ale również zwykli Amerykanie. W ciągu 18 miesięcy Garofano ukradł zdjęcia łącznie 240 osób. Dokonał tego włamując się na zdjęcia w chmurze Apple iCloud.

Trzech pozostałych przestępców już siedzi za kratkami. Ostatni z zamieszanych w sprawę też w końcu poniesie karę. Sąd skazał go właśnie na osiem miesięcy więzienia i trzy lata pod federalnym nadzorem - informuje The Guardian.

Ile można zarobić na nagiej sesji?
Jak pisaliśmy w INNPoland.pl, na nagiej, profesjonalnej sesji zdjęciowej dla magazynu można nieźle zarobić. Na taki krok zdecydowała się Justyna Żyła, była żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły. Za rozbieraną sesję w "Playboyu" otrzymała 40 tys. zł.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Aaron Sorkin – amerykański dramaturg, scenarzysta, reżyser i producent filmowy i telewizyjny – przekonuje, że jeśli nie masz w swojej opowieści takich słów jak „ale”, „jednak”, „z wyjątkiem”, „poza”, „tymczasem”, to nie stworzysz dobrej historii. Jeśli nie masz właśnie takich słów funkcyjnych, to nie masz też dobrej narracji do swojej prezentacji.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Całkiem niedawno rozpoczął się nowy rok 2019. Jaki był poprzedni dla mnie i mojej firmy? Odpowiem obiektywnie i szczerze. Dobry. Z dumą mogę powiedzieć, że cały czas rośniemy, notujemy zyski, a pracy nie brakuje. Jest to zasługa kilku składowych. Po pierwsze wzrastającej świadomości co do sektora odnawialnych źródeł energii.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.