Trafi do więzienia za kradzież nagich zdjęć. "To nie skandal. To przestępstwo seksualne "

W 2014 roku nagie zdjęcia Jennifer Lawrence zostały skradzione. Ich złodziej trafi za kratki
W 2014 roku nagie zdjęcia Jennifer Lawrence zostały skradzione. Ich złodziej trafi za kratki Wikipedia.com / Mingle MediaTV
Nagie zdjęcia Jennifer Lawerence, Kate Upton i Kristen Dunst wyciekły do sieci m.in. za sprawą 26-letniego hakera, George Garofano. Mężczyzna właśnie usłyszał wyrok - trafi do więzienia.


– To nie skandal. To przestępstwo seksualne – w taki sposób Jennifer Lawerence skomentowała kradzież jej prywatnych zdjęć, której w 2014 r. dokonało czterech mężczyzn. Jednym z nich był właśnie Garofano.

Ofiarą hakerskiego ataku padli nie tylko celebryci, ale również zwykli Amerykanie. W ciągu 18 miesięcy Garofano ukradł zdjęcia łącznie 240 osób. Dokonał tego włamując się na zdjęcia w chmurze Apple iCloud.

Trzech pozostałych przestępców już siedzi za kratkami. Ostatni z zamieszanych w sprawę też w końcu poniesie karę. Sąd skazał go właśnie na osiem miesięcy więzienia i trzy lata pod federalnym nadzorem - informuje The Guardian.

Ile można zarobić na nagiej sesji?
Jak pisaliśmy w INNPoland.pl, na nagiej, profesjonalnej sesji zdjęciowej dla magazynu można nieźle zarobić. Na taki krok zdecydowała się Justyna Żyła, była żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły. Za rozbieraną sesję w "Playboyu" otrzymała 40 tys. zł.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Igor IluninIgor Ilunin

Większość ludzi już jest przyzwyczajona do przyswajania danych i multimediów na wielu ekranach. Stąd oczekiwana, że samochody zapewnią podobne możliwości, są naturalne.

Piotr BuckiPiotr Bucki

Czasem na szkoleniach przeprowadzam pewien eksperyment. Proszę uczestników, żeby wskazali lewą i prawą stronę. Nic trudnego. Dla przeważającej większości. To jednak nie koniec eksperymentu.

Tomasz SwiebodaTomasz Swieboda

Polski rynek venture capital z roku na rok staje się coraz dojrzalszy i powoli zaczyna przypominać zachodnie ekosystemy. Tak w ostatnich dwóch latach wyglądała lokalna scena startupowa.