Już wszystko jasne. Wiemy, gdzie Primark otworzy pierwszy sklep w Polsce

Primark – irlandzka sieciówka odzieżowa znana z wyjątkowo niskich cen wchodzi do naszego kraju
Primark – irlandzka sieciówka odzieżowa znana z wyjątkowo niskich cen wchodzi do naszego kraju 123rf.com/tupungato/zdjecie seryjne
Będzie miał powierzchnię 7000 metrów kwadratowych, czyli prawie tyle, ile dwa pełnowymiarowe boiska piłkarskie. A powstanie w Warszawie, w budowanej jeszcze Galerii Młociny – tuż obok stacji metra. Pierwszych klientów przyjmie wiosną 2019 roku.

Według informacji Pulsu Biznesu pierwszy w Polsce sklep sieci Primark zostanie otwarty właśnie na warszawskich Młocinach.

Może być to związane z olbrzymią powierzchnią, jaką chce wynająć Primark. W istniejących już galeriach handlowych dość ciężko znaleźć tak gigantyczną przestrzeń.

Dziennik informuje, że deweloper Echo Investment, który buduje Galerię Młociny, zlecił już dodatkowe prace o wartości ponad 56 mln złotych, by dostosować powierzchnię do wymagań Primarka.

Primark w Polsce
Z wejścia Primarka na polski rynek niesamowicie cieszą się klienci. To irlandzka sieć z tanimi ubraniami. Zasłynął z naprawdę niskich cen – koszulka czy spodenki za równowartość 10 złotych to u nich regularna oferta.

Jest mniej więcej o połowę tańszy od popularnych marek odzieżowych, nie ustępując im jakością. Wielu Polaków zna tę sieć z wyjazdów do Europy Zachodniej.

– To taki Ryanair dla odzieży – mówił INNPoland.pl ekspert, pytany o to, jakich cen w Primarku możemy się spodziewać.

Primark działa w 11 krajach w Europie i Ameryce, łącznie ma 350 sklepów.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Aaron Sorkin – amerykański dramaturg, scenarzysta, reżyser i producent filmowy i telewizyjny – przekonuje, że jeśli nie masz w swojej opowieści takich słów jak „ale”, „jednak”, „z wyjątkiem”, „poza”, „tymczasem”, to nie stworzysz dobrej historii. Jeśli nie masz właśnie takich słów funkcyjnych, to nie masz też dobrej narracji do swojej prezentacji.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Całkiem niedawno rozpoczął się nowy rok 2019. Jaki był poprzedni dla mnie i mojej firmy? Odpowiem obiektywnie i szczerze. Dobry. Z dumą mogę powiedzieć, że cały czas rośniemy, notujemy zyski, a pracy nie brakuje. Jest to zasługa kilku składowych. Po pierwsze wzrastającej świadomości co do sektora odnawialnych źródeł energii.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.