Już wszystko jasne. Wiemy, gdzie Primark otworzy pierwszy sklep w Polsce

Primark – irlandzka sieciówka odzieżowa znana z wyjątkowo niskich cen wchodzi do naszego kraju
Primark – irlandzka sieciówka odzieżowa znana z wyjątkowo niskich cen wchodzi do naszego kraju 123rf.com/tupungato/zdjecie seryjne
Będzie miał powierzchnię 7000 metrów kwadratowych, czyli prawie tyle, ile dwa pełnowymiarowe boiska piłkarskie. A powstanie w Warszawie, w budowanej jeszcze Galerii Młociny – tuż obok stacji metra. Pierwszych klientów przyjmie wiosną 2019 roku.


Według informacji Pulsu Biznesu pierwszy w Polsce sklep sieci Primark zostanie otwarty właśnie na warszawskich Młocinach.

Może być to związane z olbrzymią powierzchnią, jaką chce wynająć Primark. W istniejących już galeriach handlowych dość ciężko znaleźć tak gigantyczną przestrzeń.

Dziennik informuje, że deweloper Echo Investment, który buduje Galerię Młociny, zlecił już dodatkowe prace o wartości ponad 56 mln złotych, by dostosować powierzchnię do wymagań Primarka.

Primark w Polsce
Z wejścia Primarka na polski rynek niesamowicie cieszą się klienci. To irlandzka sieć z tanimi ubraniami. Zasłynął z naprawdę niskich cen – koszulka czy spodenki za równowartość 10 złotych to u nich regularna oferta.

Jest mniej więcej o połowę tańszy od popularnych marek odzieżowych, nie ustępując im jakością. Wielu Polaków zna tę sieć z wyjazdów do Europy Zachodniej.

– To taki Ryanair dla odzieży – mówił INNPoland.pl ekspert, pytany o to, jakich cen w Primarku możemy się spodziewać.

Primark działa w 11 krajach w Europie i Ameryce, łącznie ma 350 sklepów.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Igor IluninIgor Ilunin

Większość ludzi już jest przyzwyczajona do przyswajania danych i multimediów na wielu ekranach. Stąd oczekiwana, że samochody zapewnią podobne możliwości, są naturalne.

Piotr BuckiPiotr Bucki

Czasem na szkoleniach przeprowadzam pewien eksperyment. Proszę uczestników, żeby wskazali lewą i prawą stronę. Nic trudnego. Dla przeważającej większości. To jednak nie koniec eksperymentu.

Tomasz SwiebodaTomasz Swieboda

Polski rynek venture capital z roku na rok staje się coraz dojrzalszy i powoli zaczyna przypominać zachodnie ekosystemy. Tak w ostatnich dwóch latach wyglądała lokalna scena startupowa.