Już wszystko jasne. Wiemy, gdzie Primark otworzy pierwszy sklep w Polsce

Primark – irlandzka sieciówka odzieżowa znana z wyjątkowo niskich cen wchodzi do naszego kraju
Primark – irlandzka sieciówka odzieżowa znana z wyjątkowo niskich cen wchodzi do naszego kraju 123rf.com/tupungato/zdjecie seryjne
Będzie miał powierzchnię 7000 metrów kwadratowych, czyli prawie tyle, ile dwa pełnowymiarowe boiska piłkarskie. A powstanie w Warszawie, w budowanej jeszcze Galerii Młociny – tuż obok stacji metra. Pierwszych klientów przyjmie wiosną 2019 roku.

Według informacji Pulsu Biznesu pierwszy w Polsce sklep sieci Primark zostanie otwarty właśnie na warszawskich Młocinach.

Może być to związane z olbrzymią powierzchnią, jaką chce wynająć Primark. W istniejących już galeriach handlowych dość ciężko znaleźć tak gigantyczną przestrzeń.

Dziennik informuje, że deweloper Echo Investment, który buduje Galerię Młociny, zlecił już dodatkowe prace o wartości ponad 56 mln złotych, by dostosować powierzchnię do wymagań Primarka.

Primark w Polsce
Z wejścia Primarka na polski rynek niesamowicie cieszą się klienci. To irlandzka sieć z tanimi ubraniami. Zasłynął z naprawdę niskich cen – koszulka czy spodenki za równowartość 10 złotych to u nich regularna oferta.

Jest mniej więcej o połowę tańszy od popularnych marek odzieżowych, nie ustępując im jakością. Wielu Polaków zna tę sieć z wyjazdów do Europy Zachodniej.

– To taki Ryanair dla odzieży – mówił INNPoland.pl ekspert, pytany o to, jakich cen w Primarku możemy się spodziewać.

Primark działa w 11 krajach w Europie i Ameryce, łącznie ma 350 sklepów.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.