Właśnie ruszyły zapisy do konkursu Startup Contest. Startupy zmierzą się na innowacje

Zeszłoroczni zwycięzcy startupowego konkursu organizowanego przez infoShare to ThinAir Water. Wymyślili innowacyjny sposób na pozyskiwanie wody z powietrza
Zeszłoroczni zwycięzcy startupowego konkursu organizowanego przez infoShare to ThinAir Water. Wymyślili innowacyjny sposób na pozyskiwanie wody z powietrza fot. infoShare
Właśnie ruszyła rejestracja do konkursu Startup Contest. W wydarzeniu organizowanym przez infoShare będą mogły wziąć udział startupy z całego świata. Na zwycięzców czeka 20 tysięcy euro, jednak w tej edycji przewidziano nagrody również dla drugiego i trzeciego miejsca.


Aspirujące startupy będące we wczesnej fazie rozwoju, które zarejestrują się w konkursie, otrzymają szansę zaprezentowania swojego pomysłu inwestorom, przedstawicielom funduszy VC i największym korporacjom. Jeśli najbardziej przypadną do gustu jurorom - otrzymają 20 tys. euro.

Tegoroczna edycja wprowadza jednak zmiany w zasadach nagradzania - nagrody pieniężne w wysokości 7 tys. i 3 tys. euro otrzymają kolejno drugie i trzecie miejsce.

Zeszłoroczni zwycięzcy
Zapisy do konkursu trwają do 28 lutego. Rejestracji można dokonywać pod tym adresem.

W zeszłym roku do konkursu zgłosiły się aż 493 startupy z 45 krajów. Zwycięzcami została grupa ThinAir Water, która wynalazła sposób na odzyskiwanie wody z ziemskiej atmosfery i uzdatnianie jej do spożycia.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Magda StawskaMagda Stawska

Aby trwać trzeba przetrwać. Aby przetrwać trzeba działać. Człowiek od wieków poszukuje sposobów na bezpieczne trwanie.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Ocieplenie klimatu staje się faktem, odczuwalne jest na masową skalę. Był to jeden z głównych powodów, dla którego założyłem Vertigo Green Energy.

Piotr BuckiPiotr Bucki

5 listopada 2016 roku portal BuzzFeed opublikował quiz. Do dziś zrobiło go ponad 5 milionów kobiet i kilkuset mężczyzn.