Właśnie ruszyły zapisy do konkursu Startup Contest. Startupy zmierzą się na innowacje

Zeszłoroczni zwycięzcy startupowego konkursu organizowanego przez infoShare to ThinAir Water. Wymyślili innowacyjny sposób na pozyskiwanie wody z powietrza
Zeszłoroczni zwycięzcy startupowego konkursu organizowanego przez infoShare to ThinAir Water. Wymyślili innowacyjny sposób na pozyskiwanie wody z powietrza fot. infoShare
Właśnie ruszyła rejestracja do konkursu Startup Contest. W wydarzeniu organizowanym przez infoShare będą mogły wziąć udział startupy z całego świata. Na zwycięzców czeka 20 tysięcy euro, jednak w tej edycji przewidziano nagrody również dla drugiego i trzeciego miejsca.

Aspirujące startupy będące we wczesnej fazie rozwoju, które zarejestrują się w konkursie, otrzymają szansę zaprezentowania swojego pomysłu inwestorom, przedstawicielom funduszy VC i największym korporacjom. Jeśli najbardziej przypadną do gustu jurorom - otrzymają 20 tys. euro.

Tegoroczna edycja wprowadza jednak zmiany w zasadach nagradzania - nagrody pieniężne w wysokości 7 tys. i 3 tys. euro otrzymają kolejno drugie i trzecie miejsce.

Zeszłoroczni zwycięzcy
Zapisy do konkursu trwają do 28 lutego. Rejestracji można dokonywać pod tym adresem.

W zeszłym roku do konkursu zgłosiły się aż 493 startupy z 45 krajów. Zwycięzcami została grupa ThinAir Water, która wynalazła sposób na odzyskiwanie wody z ziemskiej atmosfery i uzdatnianie jej do spożycia.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Geoblokowaniem nazywane są praktyki polegające na blokowaniu dostępu do stron internetowych lub przekierowywania na strony przewidziane dla danego rynku ze względu na przynależność państwową odwiedzającego. Takie praktyki uznawane są za dyskryminujące...

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Pewne książki warto przeczytać, inne trzeba. Do tej drugiej kategorii zalicza się z pewnością „Siła Nawyku”, której autorem jest Charles Duhigg. Jak tłumaczy już sam podtytuł, książka pozwala zrozumieć „dlaczego robimy to co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie”. Otóż okazuje się, że mózg działa według pewnych schematów.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.