Właśnie ruszyły zapisy do konkursu Startup Contest. Startupy zmierzą się na innowacje

Zeszłoroczni zwycięzcy startupowego konkursu organizowanego przez infoShare to ThinAir Water. Wymyślili innowacyjny sposób na pozyskiwanie wody z powietrza
Zeszłoroczni zwycięzcy startupowego konkursu organizowanego przez infoShare to ThinAir Water. Wymyślili innowacyjny sposób na pozyskiwanie wody z powietrza fot. infoShare
Właśnie ruszyła rejestracja do konkursu Startup Contest. W wydarzeniu organizowanym przez infoShare będą mogły wziąć udział startupy z całego świata. Na zwycięzców czeka 20 tysięcy euro, jednak w tej edycji przewidziano nagrody również dla drugiego i trzeciego miejsca.


Aspirujące startupy będące we wczesnej fazie rozwoju, które zarejestrują się w konkursie, otrzymają szansę zaprezentowania swojego pomysłu inwestorom, przedstawicielom funduszy VC i największym korporacjom. Jeśli najbardziej przypadną do gustu jurorom - otrzymają 20 tys. euro.

Tegoroczna edycja wprowadza jednak zmiany w zasadach nagradzania - nagrody pieniężne w wysokości 7 tys. i 3 tys. euro otrzymają kolejno drugie i trzecie miejsce.

Zeszłoroczni zwycięzcy
Zapisy do konkursu trwają do 28 lutego. Rejestracji można dokonywać pod tym adresem.

W zeszłym roku do konkursu zgłosiły się aż 493 startupy z 45 krajów. Zwycięzcami została grupa ThinAir Water, która wynalazła sposób na odzyskiwanie wody z ziemskiej atmosfery i uzdatnianie jej do spożycia.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Igor IluninIgor Ilunin

Większość ludzi już jest przyzwyczajona do przyswajania danych i multimediów na wielu ekranach. Stąd oczekiwana, że samochody zapewnią podobne możliwości, są naturalne.

Piotr BuckiPiotr Bucki

Czasem na szkoleniach przeprowadzam pewien eksperyment. Proszę uczestników, żeby wskazali lewą i prawą stronę. Nic trudnego. Dla przeważającej większości. To jednak nie koniec eksperymentu.

Tomasz SwiebodaTomasz Swieboda

Polski rynek venture capital z roku na rok staje się coraz dojrzalszy i powoli zaczyna przypominać zachodnie ekosystemy. Tak w ostatnich dwóch latach wyglądała lokalna scena startupowa.