Tak usuniesz z Messengera wysłaną wiadomość. Nowa funkcja Facebooka już w Polsce

Wiadomość na Messengerze miała trafić do kogoś innego? A może wysłaliście ją zbyt pospiesznie? Teraz da się to odwrócić.
Wiadomość na Messengerze miała trafić do kogoś innego? A może wysłaliście ją zbyt pospiesznie? Teraz da się to odwrócić. Flickr.com / Kārlis Dambrāns
Możliwość usunięcia w Messengerze wysłanej już wiadomości to coś, na co czekali chyba wszyscy użytkownicy aplikacji. A na pewno ci, którym choć raz omsknął się palec na klawiaturze telefonu i przez przypadek wysłali wiadomość do kogoś innego. Tę możliwość daje funkcja Unsend, która właśnie została wprowadzona w Polsce.


Unsend - co to jest?
Funkcja Unsend umożliwia usunięcie omyłkowo lub zbyt pospiesznie wysłanej wiadomości zarówno u nadawcy, jak i adresata. Oznacza to, że wiadomość na zawsze zniknie w obu czatach.

Nie będzie to jednak dotyczyło wszystkich wiadomości, a jedynie tych najnowszych. Na ich skasowanie autor będzie miał całe 10 min. od momentu wysłania.

Jak usunąć wiadomość na Messengerze?
Skorzystanie z funkcji Unsend jest bardzo proste. Wystarczy kliknąć na konkretną wiadomość i wybrać, czy ma być ona usunięta tylko dla nadawcy czy dla wszystkich. Po wybraniu drugiej opcji użytkownicy czatu zobaczą, że wiadomość została usunięta.

Nowa funkcja Facebooka w Polsce
Funkcja Unsend na Facebooku od niedawna dostępna jest w Polsce. W innych krajach nie jest jednak niczym nowym - mają ją m.in. Litwini, Kolumbijczycy i Boliwijczycy. Działa na mobilnych aplikacjach Messengera dla systemów operacyjnych Android i iOS.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Zrobił aplikację, bo chciał pomóc mamie. Okazała się takim hitem, że rzucił pracę i założył firmę
DZIEJE SIĘ 0 0Jak ministerstwo mogło płacić za usługi trolli? Detektyw ujawnia możliwe scenariusze
DZIEJE SIĘ 0 0Przepis PiS-u na bezkarność. Człowiek partii na czele najważniejszego organu kontroli w państwie
BIZNES 0 0Para Polaków zrobiła biznes... na psich głowach. Sprzedają swoje rzeźby na całym świecie
0 0Stoją w kolejkach, kupują buty i sprzedają je drożej. Na parze zarabiają nawet 5 tys. zł