Tak usuniesz z Messengera wysłaną wiadomość. Nowa funkcja Facebooka już w Polsce

Wiadomość na Messengerze miała trafić do kogoś innego? A może wysłaliście ją zbyt pospiesznie? Teraz da się to odwrócić.
Wiadomość na Messengerze miała trafić do kogoś innego? A może wysłaliście ją zbyt pospiesznie? Teraz da się to odwrócić. Flickr.com / Kārlis Dambrāns
Możliwość usunięcia w Messengerze wysłanej już wiadomości to coś, na co czekali chyba wszyscy użytkownicy aplikacji. A na pewno ci, którym choć raz omsknął się palec na klawiaturze telefonu i przez przypadek wysłali wiadomość do kogoś innego. Tę możliwość daje funkcja Unsend, która właśnie została wprowadzona w Polsce.


Unsend - co to jest?
Funkcja Unsend umożliwia usunięcie omyłkowo lub zbyt pospiesznie wysłanej wiadomości zarówno u nadawcy, jak i adresata. Oznacza to, że wiadomość na zawsze zniknie w obu czatach.

Nie będzie to jednak dotyczyło wszystkich wiadomości, a jedynie tych najnowszych. Na ich skasowanie autor będzie miał całe 10 min. od momentu wysłania.

Jak usunąć wiadomość na Messengerze?
Skorzystanie z funkcji Unsend jest bardzo proste. Wystarczy kliknąć na konkretną wiadomość i wybrać, czy ma być ona usunięta tylko dla nadawcy czy dla wszystkich. Po wybraniu drugiej opcji użytkownicy czatu zobaczą, że wiadomość została usunięta.

Nowa funkcja Facebooka w Polsce
Funkcja Unsend na Facebooku od niedawna dostępna jest w Polsce. W innych krajach nie jest jednak niczym nowym - mają ją m.in. Litwini, Kolumbijczycy i Boliwijczycy. Działa na mobilnych aplikacjach Messengera dla systemów operacyjnych Android i iOS.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Igor IluninIgor Ilunin

Większość ludzi już jest przyzwyczajona do przyswajania danych i multimediów na wielu ekranach. Stąd oczekiwana, że samochody zapewnią podobne możliwości, są naturalne.

Piotr BuckiPiotr Bucki

Czasem na szkoleniach przeprowadzam pewien eksperyment. Proszę uczestników, żeby wskazali lewą i prawą stronę. Nic trudnego. Dla przeważającej większości. To jednak nie koniec eksperymentu.

Tomasz SwiebodaTomasz Swieboda

Polski rynek venture capital z roku na rok staje się coraz dojrzalszy i powoli zaczyna przypominać zachodnie ekosystemy. Tak w ostatnich dwóch latach wyglądała lokalna scena startupowa.