Słynne klopsiki z Ikei wreszcie można zamówić do domu. Na razie tylko w tym mieście

Ikea zaczyna sprzedawać jedzenie z dowozem
Ikea zaczyna sprzedawać jedzenie z dowozem Fot. Jakub Orzechowski / Agencja Gazeta
Rozochoconych od razu musimy uspokoić – niestety jest to możliwe na razie tylko w jednej dzielnicy jednego miasta. Dostawę jedzenia uruchomiła restauracja szwedzkiego koncernu na warszawskim Targówku wraz z serwisem Pyszne.pl.


Dostępne jest w zasadzie całe menu restauracji – klopsiki, zarówno w wersji mięsnej, jak i wegańskiej, filety z łososia, kotlety etc. Są też zupy, zestawy dla dzieci oraz desery, a także różne napoje z Ikei.

Pyszne.pl nie dowozi kultowych hot-dogów (z tradycyjną parówką, jak i wegetariańskich - coraz chętniej zamawianych), te można kupić tylko na miejscu. Nie jest to bowiem danie restauracyjne, lecz barowe. Z tego samego powodu w dostawie nie zamówimy zapiekanek, frytek czy podobnych specjałów.

Czas i koszty dostawy klopsików IKEA
Dostawa nie jest tania – kosztuje 10 złotych, minimalna kwota zamówienia to 30 złotych. Jako że dostawa obejmuje tylko jedną dzielnicę, jest w miarę szybka – jej czas zamyka się w 35 minutach.

Jedzenie można zamówić tylko w tygodniu roboczym miedzy 11:30, a 20:30. Na razie nie wiadomo, czy w ślady tej warszawskiej restauracji pójdą inne lokale szwedzkiego koncernu.

Uwaga wszyscy klopsikożercy!

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Magda StawskaMagda Stawska

Aby trwać trzeba przetrwać. Aby przetrwać trzeba działać. Człowiek od wieków poszukuje sposobów na bezpieczne trwanie.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Ocieplenie klimatu staje się faktem, odczuwalne jest na masową skalę. Był to jeden z głównych powodów, dla którego założyłem Vertigo Green Energy.

Piotr BuckiPiotr Bucki

5 listopada 2016 roku portal BuzzFeed opublikował quiz. Do dziś zrobiło go ponad 5 milionów kobiet i kilkuset mężczyzn.