Słynne klopsiki z Ikei wreszcie można zamówić do domu. Na razie tylko w tym mieście

Ikea zaczyna sprzedawać jedzenie z dowozem
Ikea zaczyna sprzedawać jedzenie z dowozem Fot. Jakub Orzechowski / Agencja Gazeta
Rozochoconych od razu musimy uspokoić – niestety jest to możliwe na razie tylko w jednej dzielnicy jednego miasta. Dostawę jedzenia uruchomiła restauracja szwedzkiego koncernu na warszawskim Targówku wraz z serwisem Pyszne.pl.


Dostępne jest w zasadzie całe menu restauracji – klopsiki, zarówno w wersji mięsnej, jak i wegańskiej, filety z łososia, kotlety etc. Są też zupy, zestawy dla dzieci oraz desery, a także różne napoje z Ikei.

Pyszne.pl nie dowozi kultowych hot-dogów (z tradycyjną parówką, jak i wegetariańskich - coraz chętniej zamawianych), te można kupić tylko na miejscu. Nie jest to bowiem danie restauracyjne, lecz barowe. Z tego samego powodu w dostawie nie zamówimy zapiekanek, frytek czy podobnych specjałów.

Czas i koszty dostawy klopsików IKEA
Dostawa nie jest tania – kosztuje 10 złotych, minimalna kwota zamówienia to 30 złotych. Jako że dostawa obejmuje tylko jedną dzielnicę, jest w miarę szybka – jej czas zamyka się w 35 minutach.

Jedzenie można zamówić tylko w tygodniu roboczym miedzy 11:30, a 20:30. Na razie nie wiadomo, czy w ślady tej warszawskiej restauracji pójdą inne lokale szwedzkiego koncernu.

Uwaga wszyscy klopsikożercy!

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Aaron Sorkin – amerykański dramaturg, scenarzysta, reżyser i producent filmowy i telewizyjny – przekonuje, że jeśli nie masz w swojej opowieści takich słów jak „ale”, „jednak”, „z wyjątkiem”, „poza”, „tymczasem”, to nie stworzysz dobrej historii. Jeśli nie masz właśnie takich słów funkcyjnych, to nie masz też dobrej narracji do swojej prezentacji.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Całkiem niedawno rozpoczął się nowy rok 2019. Jaki był poprzedni dla mnie i mojej firmy? Odpowiem obiektywnie i szczerze. Dobry. Z dumą mogę powiedzieć, że cały czas rośniemy, notujemy zyski, a pracy nie brakuje. Jest to zasługa kilku składowych. Po pierwsze wzrastającej świadomości co do sektora odnawialnych źródeł energii.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.