Słynne klopsiki z Ikei wreszcie można zamówić do domu. Na razie tylko w tym mieście

Ikea zaczyna sprzedawać jedzenie z dowozem
Ikea zaczyna sprzedawać jedzenie z dowozem Fot. Jakub Orzechowski / Agencja Gazeta
Rozochoconych od razu musimy uspokoić – niestety jest to możliwe na razie tylko w jednej dzielnicy jednego miasta. Dostawę jedzenia uruchomiła restauracja szwedzkiego koncernu na warszawskim Targówku wraz z serwisem Pyszne.pl.

Dostępne jest w zasadzie całe menu restauracji – klopsiki, zarówno w wersji mięsnej, jak i wegańskiej, filety z łososia, kotlety etc. Są też zupy, zestawy dla dzieci oraz desery, a także różne napoje z Ikei.

Pyszne.pl nie dowozi kultowych hot-dogów (z tradycyjną parówką, jak i wegetariańskich - coraz chętniej zamawianych), te można kupić tylko na miejscu. Nie jest to bowiem danie restauracyjne, lecz barowe. Z tego samego powodu w dostawie nie zamówimy zapiekanek, frytek czy podobnych specjałów.

Czas i koszty dostawy klopsików IKEA
Dostawa nie jest tania – kosztuje 10 złotych, minimalna kwota zamówienia to 30 złotych. Jako że dostawa obejmuje tylko jedną dzielnicę, jest w miarę szybka – jej czas zamyka się w 35 minutach.

Jedzenie można zamówić tylko w tygodniu roboczym miedzy 11:30, a 20:30. Na razie nie wiadomo, czy w ślady tej warszawskiej restauracji pójdą inne lokale szwedzkiego koncernu.

Uwaga wszyscy klopsikożercy!

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Geoblokowaniem nazywane są praktyki polegające na blokowaniu dostępu do stron internetowych lub przekierowywania na strony przewidziane dla danego rynku ze względu na przynależność państwową odwiedzającego. Takie praktyki uznawane są za dyskryminujące...

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Pewne książki warto przeczytać, inne trzeba. Do tej drugiej kategorii zalicza się z pewnością „Siła Nawyku”, której autorem jest Charles Duhigg. Jak tłumaczy już sam podtytuł, książka pozwala zrozumieć „dlaczego robimy to co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie”. Otóż okazuje się, że mózg działa według pewnych schematów.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.